چهارشنبه, ۲۳ تیر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ۴۷
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • هواشناسی
چچ
2b7Ziti0INio2YrZhtmKINio2KfYsdi0INix2q/YqNin2LEg2KjYp9ix2KfZhiDZiCDZiNiy2LQg2KjYp9ivINi02K/ZitivINmH2YXYsdin2Ycg2KjYpyDar9ix2K/ZiNiu2KfZgyDYr9ixINin2LPYqtin2YY=

اداره کل هواشناسی خراسان رضوی اعلام کرد؛

پیش بینی بارش رگبار باران و وزش باد شدید همراه با گردوخاک در استان

اداره کل هواشناسی برای اغلب نقاط استان از جمله شهرستان مشهد، وزش باد شدید همراه با گردوخاک با احتمال بارش رگبار باران را پیش بینی کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، براساس اطلاعات اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی،با بررسی نقشه‌ها و مدل‌های هواشناسی طی 48 ساعت آینده آسمان غالبا قسمتی ابری و در غالب نقاط استان بر سرعت وزش باد افزوده خواهد شد که در مناطق بادخیز گاهی با وزش باد شدید و گردوخاک همراه خواهد بود. در این مدت به ویژه در نواحی شمال و شمال غرب استان افزایش ابرناکی با احتمال رگبار باران و رعدوبرق دور ازانتظار نخواهد بود.

طی 24 ساعت گذشته فریمان با کمینه دمای 18 درجه سانتیگراد خنک‌ترین و داورزن با بیشینه دمای 42 درجه سانتیگراد گرم‎ترین شهرهای استان خراسان رضوی بوده‌اند. در این مدت کمینه و بیشینه دمای هوای شهر مشهد به ترتیب 25 و 35 درجه سانتیگراد بوده است.

همچنین آسمان امروز چهارشنبه شهرستان مشهد، قسمتی ابری تا نیمه ابری در بعدازظهر افزایش سرعت وزش باد با احتمال رگبار باران پیش بینی می شود، دمای هوای امروز مشهد درسردترین زمان 24 درجه سانتیگراد که در گرمترین زمان به 34 درجه سانتیگراد افزایش خواهد یافت.

مجید خبیری

منبع:
آدرس کوتاه شده: