شنبه, ۱۹ تیر ۱۴۰۰ ۱۱:۰۹ ۵۸
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • هواشناسی
چچ
2b7Ziti0INio2YrZhtmKINm+2KfZitiv2KfYsdmKINqv2LHZhdin2Yog2YfZiNinINmIINmI2LLYtCDYqNin2K8g2YbYs9io2KrYpyDYtNiv2YrYryDYr9ixINin2LPYqtin2YY=

اداره کل هواشناسی خراسان رضوی اعلام کرد؛

پیش بینی پایداری گرمای هوا و وزش باد نسبتا شدید در استان

اداره کل هواشناسی برای اغلب نقاط استان از جمله شهرستان مشهد، پایداری گرمای هوا و وزش باد نسبتا شدید و برای نواحی کوهستانی رگبار پراکنده باران را پیش بینی کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، براساس اطلاعات اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی، طبق تحلیل نقشه‌های آینده‌‎نگری و تصاویر ماهواره، برای مناطقی از استان (به خصوص جنوب شرق) وزش باد شدید همراه با گردوخاک پیش‎ بینی شده است. ضمن اینکه امروز و فردا ساعات بعدازظهر بر میزان ابرناکی در نیمه شمالی افزوده شده به طوری که در دامنه ‎های هزار مسجد رگبار باران و رعدوبرق دور از انتظار نیست.

طی 24 ساعت گذشته فریمان با کمینه دمای 17 درجه سانتیگراد خنک‎ترین و مه‎ ولات با بیشینه دمای 43 درجه سانتیگراد گرم‎ترین شهرهای استان خراسان رضوی بوده‌اند. در این مدت کمینه و بیشینه دمای هوای شهر مشهد به ترتیب 24 و 36 درجه سانتیگراد بوده است.

همچنین آسمان امروز شنبه شهرستان مشهد، صاف بعدازظهر مناطق کوهستانی قسمتی ابری و وزش باد به نسبت شدید موقتی پیش بینی می شود، دمای هوای امروز مشهد در سردترین زمان 24 درجه سانتیگراد که در گرمترین زمان به 34 درجه سانتیگراد افزایش خواهد یافت.

مجید خبیری

منبع:
آدرس کوتاه شده: