دوشنبه, ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ ۱۳:۲۹ ۳۴
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری
چچ
کسب رتبه نخست در طرح استقبال از بهار 1400

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهردرای مشهد اعلام کرد؛

کسب رتبه نخست در طرح استقبال از بهار 1400

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد گفت: بر اساس بررسی های اداره کل بازرسی و رسیدگی به شکایات شهرداری مشهد، سازمان اتوبوسرانی رتبه نخست از حوزه معاونت عمران، حمل و نقل و ترافیک در طرح استقبال از بهار 1400 را کسب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سعید حسینقلی زاده مقدم، در این خصوص افزود: سازمان اتوبوسرانی مشهد در طرح استقبال از بهار 1400 مشهد با تمام امکانات و ظرفیت‌های خود را در جهت برنامه‌ریزی لازم برای سرویس‌دهی و خدمت رسانی به شهروندان و زائران انجام داد و در ارتباط با ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و زائران، حائز رتبه نخست حوزه معاونت عمران، حمل و نقل و ترافیک در طرح استقبال از بهار 1400 شد.
مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی مشهد، ادامه داد: 38 برنامه در طرح استقبال از بهار 1400 اجرا شد که 14 برنامه ویژه خلاقانه از جمله برگزاری مسابقه عکاسی موبایلی، اجرای طرح پویش مهربانی، راه اندازی کاروان نوروزی، راه اندازی تونل گل در 3 ایستگاه خطوط بی آر تی، راه اندازی طرح رادیو اتوبوس، ساخت و نصب ایستگاه با سبک اسلیمی و... برای ایجاد نشاط و شادابی در شهروندان البته با رعایت پروتکل های بهداشتی در ایام نوروز انجام شده است.
مجید خبیری