چهارشنبه, ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۱۰ ۶۲
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • مالی، پشتیبانی
چچ
تملک 123 پلاک معارض برای ساماندهی کال اسماعیل آباد

معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد اعلام کرد؛

تملک 123 پلاک معارض برای ساماندهی کال اسماعیل آباد

معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد با اشاره به اقدامات انجام شده از سوی مدیریت شهری در راستای ساماندهی کال اسماعیل آباد گفت: تا کنون 123 پلاک معارض در بستر و حریم کال با توافق با مالکان تملک شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، رضا خواجه نائینی، امروز در جلسه هیئت اجرایی ساماندهی کال اسماعیل آباد که با حضور شهردار مشهد، فرماندار، فرمانده سپاه امام رضا(ع)، معاون دادستان مشهد، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان، معاونان شهردار و جمعی از مدیران شهری برگزار شد، گفت: با همکاری همه دستگاه ها اقدامات خوبی در راستای ساماندهی کال اسماعیل آباد انجام شده است.

وی با بیان اینکه ساماندهی کال و محدوده اسماعیل آباد سال گذشته یکی از دغدغه ها بود اضافه کرد: برهمین اساس طبق مصوبه شورای تامین استان، هیئت اجرایی ویژه ای برای ساماندهی کال اسماعیل آباد تشکیل و پس از جلسات متعدد اقدامات اجرایی برای رفع تصرفات آغاز شد.

خواجه نائینی تصریح کرد: در مسیر کال اسماعیل آباد معارضات سنگینی از جمله 140 پلاک وجود داشت که تملک و رفع تصرف بیشتر معارضات با همکاری های بین بخشی بدون مشکل و با تفاهم با مالکان انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه تنها چند پلاک در مسیر کال برای تملک باقی‌مانده که در حال انجام مذاکره هستیم گفت: در حال حاضر بیشتر پلاک‌های تملک شده برای بدنه سازی کال تخریب‌شده است و مابقی نیز در حال تخریب هستند.

معاون شهردار مشهد در پایان گفت: ان شالله با آزادسازی و تملک پلاک‌های باقی‌مانده مدیریت شهری نسبت به انجام عملیات عمرانی فضای سبز، معابر کشی و بدنه سازی محور اسماعیل‌آباد اقدام خواهد کرد و گره چندین ساله مشکلات زیست‌محیطی و اجتماعی این کال مرتفع خواهد شد.

مجید خبیری