پنجشنبه, ۰۵ فروردین ۱۴۰۰ ۱۰:۳۳ ۱۵۹
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • استقبال از بهار1400
  • مالی، پشتیبانی
چچ
واکسیناسیون 2000 نفر از کارگران خدمات شهری

در گام اول اجرای طرح واکسیناسیون انجام شد؛

واکسیناسیون 2000 نفر از کارگران خدمات شهری

معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد گفت: طرح واکسیناسیون 2000 نفر از کارگران خدمات شهری علیه ویروس کرونا در مرحله اول با همکاری مراکز درمانی شهرداری و دانشگاه علوم پزشکی آغاز شد.

 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، رضا خواجه نائینی در حاشیه آغاز طرح واکسیناسیون کارگران خدمات شهری علیه ویروس کرونا که با حضور معاون خدمات شهری شهرداری، شهردار منطقه پنج و معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد در مرکز درمانی شماره سه شهرداری مشهد انجام شد، افزود: با توجه به اینکه کارگران خدمات شهری جزو گروه‌های پرخطر هستند، بحث اختصاص سهمیه واکسن برای این قشر زحمت‌کش با همکاری معاونت خدمات شهری، دانشگاه علوم پزشکی و همچنین مراکز درمانی شهرداری مشهد در دستور کار قرار گرفت.
وی اضافه کرد: در مرحله اول که امروز آغاز شد 2000 دوز واکسن به شهرداری مشهد اختصاص داده شد و نیروهای سازمان فردوس‌ها شامل تطهیر کنندگان، رانندگان آمبولانس‌های حمل متوفی و کارگران حوزه پسماند و بخشی از پاکبانان که دارای سن بالاتری هستند در مرکز درمانی شماره سه شهرداری مشهد و با نظارت دانشگاه علوم پزشکی واکسینه شدند.
خواجه نائینی ادامه داد: درمجموع خدمات شهری شهرداری مشهد دارای حدود 11هزار نیروی کارگری است که در چند مرحله و با توجه به سهمیه‌ای که به شهرداری اختصاص داده شود علیه کرونا واکسینه می‌شوند.
مجید خبیری

 

منبع: