شنبه, ۰۷ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۴ ۲۸۴۶
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • مالی، پشتیبانی
چچ
2KjYsdqv2LLYp9ix2Yog2KLYstmF2YjZhiDYqtmI2KfZhuKAjNiz2YbYrNmKINiv2YHYp9iq2LEg2b7Ziti02K7ZiNin2YYg2LTZh9ix2LPYp9iy2Yog2KjYsdin2YogMTIwMCDZhtmB2LEg2KfYsiDZg9in2LHYtNmG2KfYs9in2YY=

مدیر بهبود روشها، تشکیلات و آموزش شهرداری مشهد خبر داد:

برگزاری آزمون توان‌سنجی دفاتر پیشخوان شهرسازی برای 1200 نفر از کارشناسان

از سال 92 تا کنون، چهار آزمون توان‌سنجی برگزار شده که آزمون روز گذشته چهارمین دوره از این آزمون‌ها بوده است

مدیر بهبود روشها، تشکیلات و آموزش شهرداری مشهد از برگزاری آزمون توان‌سنجی و بازدید دفاتر پیشخوان شهرسازی برای 1200 نفر از کارشناسان دفاتر خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، اسماعیل سقاب اصفهانی گفت: آزمون دفاتر پیشخوان شهرداری مشهد در دو سطح توان‌سنجی و توان‌سنجی- بازدید برای دو گروه آقایان و بانوان صبح روز جمعه در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.
وی عنوان کرد: این آزمون بر اساس استانداردهای آزمون‌های سراسری و به صورت تستی بوده است.
مدیر بهبود روشها، تشکیلات و آموزش شهرداری مشهد ابراز کرد: آزمون توانسنجی در بازه زمانی 8 و 30 تا 10 و آزمون بازدید- توانسنجی در بازه زمانی 10 و ربع تا 11 و 45 دقیقه صبح روز گذشته در دانشکده فنی مهندسی دانشگاه فردوسی برگزار شده است.
وی افزود: مدیریت طرح‌های توسعه شهری معاونت شهرسازی و معماری، مدیریت تشکیلات، بهبود روشها و آموزش معاونت برنامه‌ریزی و مدیریت حراست و بازرسی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری مشهد در برگزاری این آزمون همکاری داشته‌اند.
سقاب اصفهانی بیان کرد: کارشناسان دفاتر خدمات شهرسازی باید برای دریافت توکن و تمدید آن و گرفتن مجوز برای بازدیدها در این آزمون شرکت و در آن پذیرفته شوند.
وی ادامه داد: از سال 92 تا کنون، چهار آزمون توان‌سنجی برگزار شده که آزمون روز گذشته چهارمین دوره از این آزمون‌ها بوده است.
به گفته وی، نتایج این آزمون طی دو ماه آینده اعلام خواهد شد.
زهرا غلامی

 

منبع:
آدرس کوتاه شده: