پنجشنبه, ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ ۱۶:۵۶ ۲۹۸۹
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • مالی، پشتیبانی
چچ
2KjYrti0INiq2KzYp9ix2Yog2KjYsdisINii2LHZhdmK2KrYp9qYINqv2YTYtNmGINin2YHYqtiq2KfYrSDYtNiv

با مشارکت شهرداری مشهد؛

بخش تجاری برج آرمیتاژ گلشن افتتاح شد

پروژه آرمیتاژ گلشن با زیربنای 50 هزار مترمربع یکی از پروژه‌های مشارکتی شهرداری مشهد با سرمایه‌گذار بوده که امروز بخش تجاری آن با حضور برندهای معتبر داخلی و خارجی افتتاح شد.

ظهر امروز، بخش تجاری برج آرمیتاژ گلشن با مشارکت شهرداری مشهد افتتاح شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، ظهر امروز طی مراسمی با حضور سید صولت مرتضوی شهردار مشهد و جمعی از مدیران شهری، بزرگ‌ترین برج تجاری و اداری شهر مشهد به صورت رسمی افتتاح شد.
این پروژه 34 طبقه‌ای که بزرگ‌ترین برج تجاری و اداری شرق کشور است، شامل 330 فروشگاه، 130 واحد اداری، 2 طبقه خدمات منحصر و 4 طبقه پارکینگ است که در حاشیه بولوار هفت تیر نبش خیابان گلشن قرار گرفته و بخش تجاری آن امروز رسماً افتتاح شد.
پروژه آرمیتاژ گلشن با زیربنای 50 هزار مترمربع یکی از پروژه‌های مشارکتی شهرداری مشهد با سرمایه‌گذار بوده که امروز بخش تجاری آن با حضور برندهای معتبر داخلی و خارجی افتتاح شد.
در این مراسم پور رضایی، مدیرعامل گروه شرکت‌های پاریز و برج آرمیتاژ اظهار کرد: با دلگرمی‌ها و حمایت مدیریت شهری مشهد امروز شاهد افتتاح بخش تجاری بزرگ‌ترین برج تجاری و اداری شرق کشور هستیم.
وی با بیان اینکه این پروژه در راستای اقتصاد مقاومتی در شهر مشهد احداث شده است، افزود: افتخار ما در ساخت برج بزرگ آرمیتاژ گلشن استفاده از ظرفیت داخلی در مدیریت اجرایی، طراحی مجتمع و ساخت پروژه است و در احداث این پروژه از سخت‌ترین و به‌روزترین استانداردهای بین‌المللی تبعیت شده است.
در این مراسم علاوه بر سید صولت مرتضوی، محمد کمال سرویها رییس شورای اسلامی شهر مشهد، محمدرضا مزجی معاون اقتصادی شهرداری مشهد، محمد بوستانی فرمانده انتظامی شهرستان مشهد و جمعی دیگر از مدیران شهری حضور داشتند.
سید زُهیر موسوی

 

منبع:
آدرس کوتاه شده: