سه شنبه, ۰۵ مرداد ۱۴۰۰ ۱۳:۱۱ ۴۴
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • اجتماعی و فرهنگی
چچ
2KzYtNmG2YjYp9ix2Ycg2KLYsNmK2YYg2KjZhtiv2Yog2YXYrdmE2KfYqiDYr9ixINmF2LTZh9iv

به مناسبت دهه ولایت صورت گرفت؛

جشنواره آذین بندی محلات در مشهد

معاون فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد از برگزاری جشنواره عکس از آذین‌بندی محلات به مناسبت دهه ولایت و عید سعید غدیر خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، یوسف اسماعیل زاده در این خصوص، اظهار کرد: این برنامه مشارکتی ویژه دهه ولایت با مشارکت بنیاد غدیر، صدا و سیما و سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد در سطح محلات مشهد برگزار می‌شود.

وی در ادامه افزود: شهروندان می‌توانند با ارسال تصاویر با موضوع آذین‌بندی خانه، محله یا مغازه به نشانی اینستاگرامی bonyad_ghadir_khorasan در این رویداد فرهنگی شرکت کنند.

معاون فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد با اشاره به جوایز پیش‌بینی شده برای این جشنواره، تصریح کرد: ۵ سکه ربع بهار به پنج نفر اول برگزیده در این مسابقه، ۵ کمک هزینه سفر به قم به مبلغ ۲۰ میلیون ریال و ۵۰ عدد جایزه ۲ میلیون ریالی شامل جوایز معنوی و فرهنگی برای برگزیدگان این جشنواره تخصیص یافته است.

اسماعیل زاده خاطرنشان کرد: مهلت ارسال آثار تا ۸ مردادماه ۱۴۰۰ تعیین شده و آثار برگزیده از شبکه استانی تلویزیون خراسان رضوی، پخش خواهد شد. همچنین سه ویژه برنامه دیگر با عنوان های سفره‌های گسترده (اطعام نیازمندان)، فرزندان علی و کاروان شادی با مشارکت سازمان فرهنگی و اجتماعی و بنیاد غدیر به مناسبت این ایام درحال برگزاری است.

آدرس کوتاه شده: