سه شنبه, ۰۵ مرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۵۳ ۲۴
طبقه بندی: اخبار مناطق
چچ
2KfYrNix2KfZiiA1MCDZhdmI2LHYryDYp9mK2YXZhiDYs9in2LLZiiDYr9ix2YrahtmHINmD2KfZhtin2YQg2Ygg2YHYp9i22YTYp9ioINiv2LEg2YXZhti32YLZhyDZitmD

اجرای 50 مورد ایمن سازی دریچه کانال و فاضلاب در منطقه یک

شهردار منطقه یک از اجرای 50 مورد ایمن سازی و همسطح سازی دریچه کانال و فاضلاب از ابتدای سال جاری تا کنون در این منطقه خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، کوروش باوندی،در این خصوص گفت: در راستای افزایش ایمنی شهروندان به هنگام عبور از معابر پرتردد و ارتقاء سطح کیفیت معابر شهری در این منطقه 50 مورد دریچه کانال و فاضلاب شهری از ابتدای سال جاری تاکنون در معابر پر تردد مرمت و همسطح سازی شد.

وی افزود: وجود ناهمواری ها و همسطح نبودن دریچه ها با آسفالت خیابان ها مشکلات عدیده ای را برای تردد خودروها و برخی وسایل نقلیه ایجاد می کند که گاهی موجب بروز خطر تصادف و نارضایتی شهروندان می شود، در این راستا تعدادی از دریچه های فاضلاب که از حالت استاندارد خارج شده بودند و نیاز به مرمت و ایمن سازی داشتند شناسایی و با همت همکاران اجرایی منطقه مورد مرمت و همسطح سازی قرار گرفتند.

شهردار منطقه یک ضمن تقدیر از شهروندان مشارکت جو از آنان خواست تا در صورت مشاهده موارد خطری و غیر استاندارد و به جهت جلوگیری از بروز حوادث احتمالی موارد را با شماره 137 شهرداری اعلام کنند.

منبع:
آدرس کوتاه شده: