دوشنبه, ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۵۰ ۲۲
طبقه بندی: اخبار مناطق
چچ
2KfYrNix2KfZiiDYudmF2YTZitin2Kog2KfZhdit2Kcg2K/ZitmI2KfYsSDZhtmI2YrYs9mK2Iwg2KzZhdi5INii2YjYsdmKINm+2YjYs9iq2LEg2Ygg2KjZhtix2YfYp9mKINi62YrYsSDZhdis2KfYsiDYr9ixINmF2YbYt9mC2Ycg2YrZgw==

اجرای عملیات امحا دیوار نویسی، جمع آوری پوستر و بنرهای غیر مجاز در منطقه یک

شهردار منطقه یک از اجرای عملیات امحا 2300 متر مربع دیوار نویسی، جمع آوری پوستر و بنرهای غیر مجاز در 3ماهه ابتدای سال جاری تا کنون خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، کوروش باوندی با بیان این خبر اظهار کرد: در راستای زیبا سازی بصری و پاکسازی محیطی و رفع آلودگی های بصری، عملیات پاکسازی محیطی شامل امحا 2300 متر مربع دیوار نویسی، جمع آوری پوستر و بنر های غیر مجاز از ابتدای سال جاری تا کنون در سطح این منطقه اجرایی شده است.

وی ادامه داد: طبق ماده 92 قانون شهرداری ها، آگهی ها و دیوار نویسی های غیر مجاز جرم محسوب می شود و در محضر قانون ارتکاب به جرم در این گونه موارد به نوعی نقض آشکار حقوق شهروندی است. در این راستا محل های مذکور مشخص شده و تمامی محلات سطح منطقه پاکسازی شد.

شهردار منطقه یک هدف از اجرای این طرح را حذف آلودگی های بصری، آراستگی منظر شهر و ارتقای زیبایی نمای شهری دانست و افزود: لازم است که شهروندان گرامی قبل از هرگونه دیوار نویسی، نصب بنر و پوستر های تبلیغاتی مجوز های لازم را اخذ کند تا مانع از بروز هرگونه مشکل برای خود و سایر شهروندان شود.

منبع:
آدرس کوتاه شده: