دوشنبه, ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ۰۸:۴۰ ۵۲
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • اجتماعی و فرهنگی
چچ
برگزاری مسابقه کتابخوانی رضوان در فرهنگسرای انتظار

برگزاری مسابقه کتابخوانی رضوان در فرهنگسرای انتظار

فرهنگسرای انتظار همزمان با دهه کرامت و با مشارکت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مشهد، مسابقه بزرگ کتابخوانی رضوان را برگزار می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، این مسابقه در سه بخش کودک، نوجوان و بزرگسال و همچنین خلاقیت و خانوادگی برگزار می شود. در بخش کودک و در رده سنی 4 تا 10 سال، افراد باید دو صفحه از کتاب فاطمه و فاطمه را خوانده و نسبت به فایل صوتی اقدام کنند، در بخش نوجوان و بزرگسال نیز افراد باید کتاب فصل فیروزه را مطالعه و به سوالات چند گزینه ای پاسخ دهند.

همچنین در بخش خلاقیت و خانواده نیز، اعضای خانواده باید یکی از کتاب های بخش کودک یا نوجوان را به صورت دسته جمعی خوانده و فایل تصویری آن را ارسال کنند که البته در این بخش، خلاقیت و ابتکار خانواده ها در نحوه خوانش، نیز ملاک امتیاز دهی قرار خواهد گرفت.

گفتنی است فایل پی دی اف کتاب های یاد شده در کانال تلگرامی فرهنگسرا به نشانی amuzeshefarhangsaraha@ بارگذاری شده است و شهروندان مشهدی و زائران امام رئوف تا 31 خردادماه فرصت دارند فایل های صوتی و فیلم های خود در بخش های مختلف را با رعایت شئونات اخلاقی در بازه زمانی یک دقیقه به آدرس Shamshahri@ ارسال کنند.

فرهنگسرای انتظار واقع در خیابان قرنی 22 و روبروی مجد 37، همزمان با دهه کرامت برنامه های متنوع فرهنگی را برگزار می کند. از این رو شهروندان برای اطلاع از جزئیات این برنامه ها می توانند با شماره تلفن 37125394 ارتباط برقرار کنند.

منبع: