سه شنبه, ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۵۰ ۱۴۰
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری
چچ
پایان عملیات حفاری ضلع شرقی خط سه قطار شهری مشهد تا دی ماه سال جاری

معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد خبرداد؛

پایان عملیات حفاری ضلع شرقی خط سه قطار شهری مشهد تا دی ماه سال جاری

معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد از پایان عملیات حفاری ضلع شرقی خط سه قطار شهری مشهد تا دی ماه سال جاری خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، خلیل الله کاظمی در حاشیه بازدید از پروژه خط سه قطار شهری به همراه شهردار مشهد، اظهار کرد: خط سه قطار شهری مشهد از انتهای خیابان سیدی آغاز می شود و دپوی انتهایی آن خیابان امیریه است.

وی ادامه داد: در حال حاضر تی. بی. ام (دستگاه حفاری) خط سه قطارشهری را به خط چهار منتقل کردیم و شرایط به گونه ای است که به دلیل شنی بودن خاک امکان حفاری به صورت ان. ای. تی. ام (روش نیروی کارگری) است، زمینی را آماده کرده ایم و همزمان با انجام عملیات حفاری خط سه در ضلع شرقی را در منطقه سیدی از این نقطه نیز در طی چند روز آِینده عملیات حفاری را به صورت ان. ای. تی. ام انجام خواهیم داد.

معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد بیان کرد: عملیات حفاری ما در خط سه در ضلع شرقی تا دی ماه سال جاری به اتمام خواهد رسید.

کاظمی تاکید کرد: فعالیت ها برای بهره برداری از 5.5 کیلومتر از خط سه قطار شهری حدفاصل میدان شهدا تا پایانه امام رضا(ع) در شش جبهه در حال انجام است.

غزاله شهیدی

منبع: