•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 598
   کد: 186472
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹
   اداره کل هواشناسی خراسان رضوی اعلام کرد؛

   پیش بینی کاهش دمای هوای مشهد به صفر درجه

   دمای امروز یکشنبه شهرستان مشهد ،صاف تا کمی ابری در بعضی ساعات با غبار محلی پیش بینی می شود،دمای هوای امروز مشهد درگرمترین زمان 15 درجه سانتیگراد که در سردترین زمان به یک درجه سانتیگراد کاهش پیدا خواهدکرد،این درحالی است که دمای هوای مشهد فردا صفر درجه خواهد بود.
   اداره کل هواشناسی خراسان رضوی اعلام کرد؛

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد،براساس اطلاعات اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی بررسی نقشه‌ها و خروجی مدلهای هواشناسی نشان دهنده آن است که تا اواخر هفته جاری با استقرار جریانات پایدار جوی بر روی استان ، شاهد جوی نسبتا آرام و آسمان غالبا صاف تا کمی ابری گاهی غبار الود در استان خواهیم بود.

   در این مدت تغییرات دمایی قابل ملاحظه نخواهد بود و در شهرهای بزرگ و صنعتی در برخی ساعات کیفیت هوا درشرایط ناسالم قرار خواهد گرفت.
   طی 24 ساعت گذشته قوچان با کمینه دمای 4- درجه سانتیگراد سرد‎ترین و مه ولات با بیشینه دمای 21 درجه سانتیگراد گرمترین شهرهای استان خراسان رضوی بوده‌اند. در این مدت کمینه و بیشینه دمای شهر مشهد به ترتیب 2و 18 درجه سانتیگراد بوده است .
   همچنین دمای امروز یکشنبه شهرستان مشهد ،صاف تا کمی ابری در بعضی ساعات با غبار محلی پیش بینی می شود،دمای هوای امروز مشهد درگرمترین زمان 15 درجه سانتیگراد که در سردترین زمان به یک درجه سانتیگراد کاهش پیدا خواهدکرد،این درحالی است که دمای هوای مشهد فردا صفر درجه خواهد بود.
   مجید خبیری
    
   کلید واژه ها: هواشناسی -
   تعداد بازدید: 598
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .