•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 653
   کد: 186471
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹
   معاون عمران،حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد خبرداد؛

   آغازاجرای مسیر ویژه وخط فرار اتوبوس های خط 3 از میدان استقلال تامیدان توحید/ مسیر ویژه خط3 تا بهمن ماه تکمیل خواهد شد

   درفاز اول ودرمحور بولوار قرنی اقدام به ایجاد کندرو ها کرده ایم تا بار ترافیک به خیابان های اطراف منتقل شود، بر این اساس ابتدا کندرو حد فاصل میدان فردوسی تا چهاراه ابوطالب احداث و درحال حاضر بار ترافیکی بولوار قرنی را به بولوار کلاهدوز منتقل می کند.
   مسیر ویژه خط3 تا بهمن ماه تکمیل خواهد شد
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد،خلیل الله کاظمی دراین خصوص افزود: در راستای توسعه حمل و نقل عمومی و سرعت بخشیدن به تردد اتوبوسهای مسیر خط سه ایجاد مسیر ویژه و خط فرار اتوبوسها حد فاصل میدان استقلال تا میدان توحید از ابتدای هفته جاری آغازشده است.
   وی اضافه کرد: درفاز اول ودرمحور بولوار قرنی اقدام به ایجاد کندرو ها کرده ایم تا بار ترافیک به خیابان های اطراف منتقل شود، بر این اساس ابتدا کندرو حد فاصل میدان فردوسی تا چهاراه ابوطالب احداث و درحال حاضر بار ترافیکی بولوار قرنی را به بولوار کلاهدوز منتقل می کند.
   وی تصریح کرد: همچنین کندرو بولوار ابوطالب به بولوار قرنی نیز احداث و زیر بار ترافیکی قراردارد و اکنون در حال ایجاد خط فرار برای اتوبوسهای خط 3 دراین محل هستیم.
   کاظمی با بیان اینکه در حال حاضر نیز کندرو بولوار قرنی به بولوار ابوطالب  و کندرو بولوار قرنی به بولوار مجد درحال احداث است و هفته آینده به پایان خواهد رسید اظهارکرد: با اتمام عملیات احداث این کندروها اجرای خط فرار اتوبوسها در تقاطع های ابوطالب،مجد و چهاراه میدان بار اجرا خواهدشد.
   معاون عمران،حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد ادامه داد: همچنین همزمان خط فرار اتوبوسها در محور چهاراه خیام،مهدی و چهاراه فرامرز عباسی نیز اجرا می شود.
   وی با اشاره به اینکه مسیر ویژه خط سه حد فاصل میدان استقلال تا میدان توحید بدون نصب نرده اجرا می شود تاکید کرد: مسیرویژه دراین محدوده به صورت خط کشی اجرا و تنها درتقاطع ها مسیر فرار اتوبوس با نصب جدول همانند مسیر خط سه حد فاصل میدان توحید تا میدان شهدا اجرا خواهد شد.
   کاظمی ادامه داد: با برنامه ریزی های انجام شده مسیر ویژه خط سه و مسیرهای فرار اتوبوس در تقاطع ها حد فاصل میدان استقلال تا میدان توحید تا بهمن ماه کامل خواهد شد.
   معاون عمران،حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد همچنین گفت: در راستای افزایش فضای پارک خودرو در خیابان توحید در نظر گرفته شده تا زمین بلا استفاده ای که در این خیابان وجوددارد را با پوشاندن جدولها به پراکینگ تبدیل کنیم.
   مجید خبیری
    
    
   کلید واژه ها: حمل و نقل - عمران - خط 3 - -
   تعداد بازدید: 653
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   4 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .