•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 135
   کد: 154991
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴
   در تشریح خدمات حمل و نقلی دهه کرامت مطرح شد؛

   سرویس‌دهی به اجتماع بزرگ نمازگزاران صبح روز ولادت امام رضا(ع)

   تقویت خطوط بی.آر.تی تا ساعت 24 در خیابان امام رضا(ع) و بولوار طبرسی پیش‌بینی شده است.
   سرویس‌دهی به اجتماع بزرگ نمازگزاران صبح روز ولادت امام رضا(ع)

   معاون حمل و مقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: سرویس دهی به اجتماع بزرگ نمازگزاران صبح روز ولادت امام رضا(ع) برنامه ریزی شده است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، وحید برکچی با بیان این مطلب در تشریح خدمات حمل و نقلی به مناسبت دهه کرامت، گفت: با توجه به آغاز دهه کرامت از امروز بیست و چهارم تیرماه تا چهارشنبه سوم مردادماه برنامه‌ریزی‌های گسترده‌ای برای تسهیل در عبور و مرور زائران و همچنین تشرف همشهریان به حرم مطهر صورت گرفته که از آن جمله می‌توان به برنامه‌ریزی برای سرویس‌دهی به اجتماع بزرگ نمازگزاران صبح روز ولادت امام رضا(ع) اشاره کرد.
   وی با بیان اینکه 350 دستگاه اتوبوس برای تقویت خطوط منتهی به حرم مطهر در نظر گرفته شده، افزود: در شب میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) اجتماع گلباران حرم مطهر برگزار شد و سرویس‌دهی به شرکت کنندگان در این مراسم صورت گرفت. همچنین در شب میلاد حضرت رضا(ع) نیز اجتماع مشابه‌ای در حرم مطهر برگزار خواهد شد که برنامه ریزی برای این منظور نیز صورت گرفته است.
   معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد به تقویت خطوط موقت بوستان غدیر اشاره کرد و بیان داشت: همچنین، تقویت خطوط بی.آر.تی تاساعت 24 در خیابان امام رضا(ع) و بولوار طبرسی پیش‌بینی شده است.
   برکچی با اشاره به ضرورت کنترل تقاطع‌های فرماندهی، توضیح داد: آماده باش مرکز کنترل ترافیک در این ایام در دستور کار است و تغییر زمانبندی در تقاطع های فرماندهی مورد توجه قرار دارد.
   وی ادامه داد: در دهه کرامت 2 اکیپ تعمیرات و نظارت بر چراغ های فرماندهی نیز گشت فعال دارند.
   معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد به موضوع آماده‌سازی پارکینگ‌ها اشاره کرد و گفت: در این ایام 52 پارکینگ غیرحاشیه‌ای با 2 هزار فضای پارک آماده‌سازی شده و 3 هزار فضای پارک نیز در اطراف حرم مطهر در اختیار زائران قرار دارد.
   برکچی به پیش‌بینی150 دستگاه ون اشاره کرد و گفت: پایگاه دریافت شکایات مردمی فعال است و گشت ویژه کنترل و نظارت بر طرح ترافیک نیز آماده باش است. ضمن اینکه طرح ترافیک از ساعت 7 صبح تا 22 فعال می‌باشد.
   وی به موضوع مسدود شدن مسیر به محض تکمیل پارکینگ‌های زیرگذر اشاره کرد و افزود: چهار مسیر ورودی به حرم مطهر با تمام شدن ظرفیت پارکینگ‌های زیرگذر حرم مسدود خواهد شد. اما پارکینگ های اطراف هسته مرکزی شهر قابل استفاده است.
   وی ادامه داد: در صورت افزایش تقاضا روز ولادت امام رضا(ع)، در خطوط قطار شهری به ویژه در خط 2 قطار شهری 2 ساعت افزایش سرویس دهی صورت می‌گیرد.
   نجمه کیشی

   تعداد بازدید: 135
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .