•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 765
   کد: 135353
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۶/۱۶
   در پی اجرای طرح تعریض بولوار انجام شد؛

   تعطیلی فروشگاه «شهر ما» واقع در بولوار صدف

   در راستای خدمت‌رسانی به شهروندان و دسترسی به محصولات با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب، فروشگاه «شهر ما» واقع در بولوار شهید ستاری با مساحتی بالغ بر 400 مترمربع با کمترین فاصله به بولوار صدف احداث شده‌است.
   تعطیلی فروشگاه «شهرما» واقع در بولوار صدف

   مدیر عامل سازمان میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد از تعطیل شدن فروشگاه «شهر ما» واقع در بولوار صدف با توجه به اجرای طرح تعریض این بولوار از سوی شهرداری منطقه 11 خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، احمد محبی بیان کرد: با توجه به اینکه رضایتمندی شهروندان و ارائه خدمات مطلوب تر یکی از اولویت‌های شهرداری مشهد است و همچنین قرار گرفتن این فروشگاه در مسیر پروژه تعریض بولوار صدف و اتصال آن به بولوار وکیل‌آباد، فروشگاه «شهر ما» واقع در بولوار صدف با بیش از 2 هزار مترمربع مساحت که در سال 87 به عنوان یکی از اولین فروشگاه‌های «شهرما» به بهره‌برداری رسیده‌، تعطیل شد که سازه آن جمع‌آوری خواهد شد.
   وی در ادامه افزود: در راستای خدمت‌رسانی به شهروندان و دسترسی به محصولات با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب، فروشگاه «شهر ما» واقع در بولوار شهید ستاری با مساحتی بالغ بر 400 مترمربع با کمترین فاصله به بولوار صدف احداث شده‌است که به زودی آماده بهره‌برداری خواهد بود تا شهروندان منطقه 11 شهری همچنان از خدمات ارائه شده در فروشگاه‌ها و بازارهای میوه و تره‌بار شهرداری مشهد بهره‌مند شوند.

    

   کلید واژه ها: فروشگاه «شهر ما» -
   تعداد بازدید: 765
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .