•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 299
   کد: 206822
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳
   معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد اعلام کرد؛

   پیشرفت 46 درصدی پروژه تقاطع غیرهمسطح مصلی

   معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد، گفت: پروژه تقاطع غیرهمسطح مصلی درحال حاضراز حدود 46 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است.
   پیشرفت 46 درصدی پروژه تقاطع غیرهمسطح مصلی

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، خلیل الله کاظمی دراین خصوص افزود: تقاطع غیر همسطح مصلی یکی از خواسته های 15 ساله ساکنان محل بود که با احداث آن شاهد کاهش بارترافیکی بولوار مصلی خواهیم بود.
   وی اضافه کرد: درکنار کاهش بار ترافیکی با اجرای این پروژه شهرک های اطراف از بن بست خارج و تردد عابران پیاده و خودروها با ایمنی بیشتری انجام می شود و بازوی چهارم آن نیز مصلی را به بهشت رضا (ع)، طرق و جاده محمد آباد متصل خواهد کرد.
   کاظمی با بیان اینکه عملیات احداث تقاطع غیر همسطح مصلی 18 بهمن ماه 98 آغاز شد، اظهارکرد: پروژه در حال حاضر فعال بوده و از پیشرفت فیزیکی حدود 46 درصد برخوردار است.
   معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد با اشاره به اینکه هزینه پیش بینی شده برای احداث این تقاطع بیش از 100 میلیارد تومان است، افزود: برای اجرای پروژه تقاطع غیر همسطح مصلی 300 هزار متر مکعب خاکبرداری انجام و بیش از 20 هزار متر مربع بتن ریزی خواهد شد.
   مجید خبیری

   تعداد بازدید: 299
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .