•  
   منبع خبر : ۱۰۱۲
   تعداد بازدید: 801
   کد: 188778
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳
   طی مراسمی با حضور معاونان شهردار وجمعی از اعضای شورای شهر صورت گرفت؛

   معارفه مدیرعامل جدید سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد

   وی از مدیران پرتلاش و توانمند مدیریت شهری مشهد است که در طول دوره تصدی بر سازمان اتوبوسرانی اقدامات خوبی انجام داده است.
   معارفه مدیرعامل جدید سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد

   طی مراسمی، مدیرعامل جدید سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد معارفه شد.

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، رضا خواجه نائینی معاون مالی و پشتیبانی شهردار مشهد در ابتدای این مراسم که با حضور جمعی از اعضای شورای شهر و مدیران شهری برگزارشد، ضمن تقدیر از تلاش های سید مهدی حسینی پویا، مدیرعامل سابق سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد گفت: وی از مدیران پرتلاش و توانمند مدیریت شهری مشهد است که در طول دوره تصدی بر سازمان اتوبوسرانی اقدامات خوبی انجام داده است.
   وی افزود: حسینی پویا از مدیرانی بود که ارتباط مستقیمی با بدنه سازمان داشت که یکی از مصادیق عینی آن، حضور در نجف اشرف و نظارت مستقیم بر خدمات رسانی اتوبوس ها ی شهرداری مشهد به زائران اربعین حسینی بود.
   وی اضافه کرد: سعید حسینقلی زاده مقدم نیز که از این پس سکان مدیریت سازمان اتوبوسرانی را برعهده خواهد داشت، از همکاران پرتلاش و آشنا به مدیریت شهری است که امیدواریم با همکاری سایر بخش ها عملکرد موفقی در این سازمان داشته باشد.
   چرخش مدیریت لازمه کار است
   مجتبی بهاروند، رییس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد نیز در ادامه این مراسم اظهارکرد: اقدامات، سید مهدی حسینی پویا که طی بیش از یکسال گذشته تلاش زیادی در سازمان اتوبوسرانی داشته اند، قابل تقدیراست.
   وی تصریح کرد: در ابتدای کار با اعتصاب اتوبوسرانان بخش خصوصی روبه رو بودیم که با پیگیری های ایشان این مشکل حل شده و مشکلات سازمان اتوبوسرانی به حداقل رسید.
   وی با اشاره به اینکه از تلاش های معاونت حمل و نقل و ترافیک سابق و معاونت فعلی تشکر می کنیم، افزود: معتقدم مدیریت باید چرخش داشته باشد تا فکر جدید به کارگرفته شود ضمن تقدیر از تلاش های آقای سید مهدی حسینی پویا، برای آقای سعید حسینقلی زاده مقدم، که مدیری توانمند هستند نیز آرزوی موفقیت می کنیم.
   * تغییر مدیران حق مدیر یک مجموعه است
   همچنین در ادامه این مراسم علیرضا شهریاری، عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد نیز با تقدیر از تلاش های مدیرعامل سابق سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد گفت: سید مهدی حسینی پویا فردی توانمند و پاکدست است که تلاش های زیادی در مدت تصدی خود درسازمان انجام داد.
   وی افزود: اما گاهی دومدیر توانمند نمی توانند با هم کار کنند و این حق مدیر است که در صورت لزوم دست به تغییر بزند.
   وی اضافه کرد: از زحمات معاونت عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد که مدیر توانمندی است نیز تشکر می کنیم و به آقای سعید حسینقلی زاده مقدم مدیرعامل جدید سازمان اتوبوسرانی که فردی توانمند است تبریک و برای وی آرزوی موفقیت داریم.
   * تاثیر گذاری در حوزه فرهنگی و اجتماعی
   احسان اصولی رئیس کمیسیون اجتماعی، فرهنگی و زیارت شورای اسلامی شهر مشهد نیز در ادامه این مراسم با تقدیر از تلاش های مدیرعامل سابق سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد گفت: سیدمهدی حسینی پویا مدیری جهادی و سعید حسینقلی زاده مقدم مدیرعامل جدید سازمان اتوبوسرانی فردی توانمند هستند.
   وی افزود: معتقدم که اتوبوسرانی مشهد می تواند همکاری خوبی در حوزه فرهنگی و اجتماعی داشته باشند.
   * افزایش رضایت مردم از اتوبوسرانی از 63.9به65.2 درصد
   همچنین در این مراسم سید مهدی حسینی پویا مدیرعامل سابق اتوبوسرانی شهرداری مشهد اظهارکرد: یکسال و 5 ماه در کنار پرسنل خدوم اتوبوسرانی تلاش کردیم تا به عهد خود در خدمت صادقانه به مردم، تامین ناوگان، بازسازی و نوسازی اتوبوس های فرسوده، افزایش بهره وری، افزایش ایمنی و رضایت مردم عمل کنیم.
   وی تصریح کرد: دراین میان مشکلاتی نیز وجود داشت اما این مشکلات را تحمل کردیم تا از راه خدمت رسانی به مردم دورنشویم ودر این مسیر توفیقات خوبی را شاهد بودیم.
   وی اضافه کرد: طی این مدت تعداد اتوبوسهای ناوگان اتوبوسرانی از 1670دستگاه در سال 97 به 1842 دستگاه اتوبوس در سال 98 با نوسازی اتوبوس های فرسوده افزایش پیدا کرد.
   وی با اشاره به افزایش رضایت مردم از سازمان اتوبوسرانی از 63.9 به65.2 درصد طی یک سال گذشته گفت: کیفیت بخشی به مصرف سوخت، اصلاح و تدقیق بهای تمام شده هزینه هرسفر، انعقاد قرارداد خرید اتوبوس و مینی بوس و تحویل بخشی از آن در این شرایط زمانی، بخشی از عملکرد قابل توجه سازمان اتوبوسرانی بوده است.
   * برای بهبود بیشترناوگان اتوبوسرانی تلاش می کنیم
   در ادامه این مراسم سعید حسینقلی زاده مقدم مدیرعامل جدید سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد نیز ضمن تجلیل از تلاش های سید مهدی حسینی پویا افزود: خدا را شاکرم که همچنان توفیق خدمت در شهر مشهد را دارم و از اعتماد شهردار، شورای شهرو معاونت عمران و حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد درسپردن این مسئولیت تشکر می کنم.
   وی اضافه کرد: امیدوارم با همکاری همکارانم در سازمان اتوبوسرانی سهمی در توسعه شهر مشهد داشته باشم.
   وی تصریح کرد: عامل موفقیت هر سازمان این است که کارکنان آن بدانند سهمی در موفقیت های آن سازمان دارند و باتوجه به همین موضوع به این سمت خواهیم رفت که سهم بیشتری برای همکاران در موفقیت ها در نظر بگیریم.
   حسینقلی زاده مقدم ادامه داد: همه در جریان وضعیت ناوگان اتوبوسرانی قرارداریم لذا با توجه به شرایط کنونی باید برای بهبود آن تلاش بیشتری داشته باشیم.
   گفتنی است؛ در این مراسم سعید حسینقلی زاده مقدم، به عنوان مدیرعامل جدید سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد معرفی و سیدمهدی حسینی پویا تکریم و به سمت مدیر خریدهای خارجی شهرداری مشهد منصوب شد.

   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 801
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   2 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .