•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 566
   کد: 188567
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰
   همزمان با بهره برداری از ایستگاه کوهسنگی صورت پذیرفت؛

   بازپیرایی پیاده روهای اطراف ایستگاه قطار شهری

   تسطیح و آماده سازی اطراف ایستگاه مترو کوهسنگی شامل اجرای کف سازی، طراحی و اجرای فضای سبز می شود که در کمترین زمان ممکن آماده و به بهره برداری رسید.
   بازپیرایی پیاده روهای اطراف ایستگاه قطار شهری

   شهردار منطقه 8 گفت: به منظور فراهم سازی و آماده سازی فضای سبز اطراف ایستگاه قطار شهری در مجتمع فرهنگی تفریحی کوهسنگی مساحت پروژه 950 مترمربع با 2 میلیارد ریال اعتبار فضا سازی شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، علی شیرازی با بیان این مطلب تصریح کرد: به رسم میزبانی از شهروندان، زائرین و ایجاد شرایط جهت میزبانی از مخاطبین گسترده بوستان بزرگ کوهسنگی اطراف ایستگاه مترو کوهسنگی آماده سازی و ساماندهی شده است.
   شهردار منطقه 8 با اعلام خبر آماده سازی ابنیه و فضای سبز اطراف ایستگاه قطار شهری کوهسنگی تصریح کرد: تسطیح و آماده سازی اطراف ایستگاه مترو کوهسنگی شامل اجرای کف سازی، طراحی و اجرای فضای سبز می شود که در کمترین زمان ممکن آماده و به بهره برداری رسید.
   شایان ذکر است؛ عملیات آماده سازی اطراف ایستگاه مترو کوهسنگی شامل نورپردازی و اجرای سیستم آبیاری و احداث معبر پیاده رو و کاشت چمن، کاشت گونه های دائمی مثل رز رزماری، شمشاد نعنایی، شمشاد طلایی و اسطوخودوس و درختچه های یاس هلندی، انواع ژونی پروس، کامیسپاریس، پامپاس و گل فصلی است که به همت اداره فضای سبز شهرداری منطقه 8 صورت پذیرفته است.
    

   تعداد بازدید: 566
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .