•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 498
   کد: 188486
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸
   مدیرکل بازرسی شهرداری مشهد در جلسه تکریم و معارفه بازرس شهرداری منطقه 4 عنوان کرد؛

   رویکرد و اولویت اصلی حوزه بازرسی تکریم ارباب رجوع است

   رویکرد و اولویت اصلی حوزه بازرسی، تکریم ارباب رجوع و حل مشکلات آنان است که این امر با همت همکاران در منطقه چهار نمود بیشتری دارد.
   رویکرد و اولویت اصلی حوزه بازرسی تکریم ارباب رجوع است

   مدیرکل بازرسی و رسیدگی به شکایات شهرداری مشهد گفت: رویکرد و اولویت اصلی حوزه بازرسی، تکریم ارباب رجوع و حل مشکلات  آنان است که این امر با همت همکاران در منطقه 4 نمود بیشتری دارد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمد یوسف پیروی در جلسه تکریم و معارفه بازرس شهرداری منطقه 4 ضمن تشکر از اقدامات گسترده این منطقه در ارائه خدمات به شهروندان این محدوده، گفت: به دلیل بافت اجتماعی این منطقه تکریم و ارائه خدمت به شهروندان در این بخش از شهر، با حساسیت و اولویت بیشتری انجام می شود.
   وی با بیان اینکه تغییرات و جابه جایی نیروها در راستای پویایی و ارتقاء سیستم اداری انجام می شود، اظهار داشت: براساس تصمیمات کلان و سیاستگذاری حوزه های مدیریتی این تغییرات غیرقابل انکار است و دلیلی بر ضعف نیروهای حوزه های مختلف نیست.
   مدیرکل بازرسی و رسیدگی به شکایات شهرداری مشهد در پایان این جلسه از خدمات شایسته و ارزنده هاشم انوری قدردانی کرد و عباسعلی کریمی را به عنوان بازرس جدید شهرداری منطقه چهار معرفی کرد.
   شهردار منطقه چهار مشهد نیز در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از اقدامات شهرداری این منطقه از ابتدای سال جاری، از خدمات همراه با تعهد و تخصص هاشم انوری تشکر و اظهار امیدواری کرد این روند در شهرداری منطقه 4 ادامه یابد
    

   تعداد بازدید: 498
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .