•  
   منبع خبر : ۱۰۰۵
   تعداد بازدید: 649
   کد: 188293
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
   اداره کل هواشناسی خراسان رضوی اعلام کرد؛

   پیش بینی بارش رگبار باران و رعدو برق از فردا در استان

   تحلیل نقشه ها و مدل های هواشناسی طی امروز و امشب نشان دهنده آن است که همچنان احتمال بارش پراکنده باران و برف همراه با تشکیل مه و کاهش دید افقی در برخی نقاط نیمه شمالی استان وجود دارد.
   پیش بینی بارش رگبار باران و رعدو برق از فردا در استان

   اداره کل هواشناسی برای اغلب نقاط استان از جمله شهرستان مشهد بارش رگبار باران و رعدوبرق همراه با وزش باد شدید پیش بینی کرده است.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، براساس اطلاعات اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی، تحلیل نقشه ها و مدل های هواشناسی طی امروز و امشب نشان دهنده آن است که همچنان احتمال بارش پراکنده باران و برف همراه با تشکیل مه و کاهش دید افقی در برخی نقاط نیمه شمالی استان وجود دارد.
   از امروز تا ظهر یکشنبه جو نسبتا پایدار برای غالب نقاط استان پیش بینی می شود اما از بعدازظهر روز یکشنبه تا روز سه شنبه با نفوذ سامانه بارشی دیگری به استان شاهد بارش در اغلب شهرهای استان به ویژه نیمه جنوبی و به شکل رگبار باران با احتمال رعدوبرق همراه با وزش باد شدید خواهیم بود. ضمن اینکه از فردا تا روز دوشنبه دما در سطح استان افزایش خواهد یافت.
   طی 24 ساعت گذشته تربت حیدریه با کمینه دمای 1 درجه سانتیگراد خنک‎ترین و مه ولات با بیشینه دمای 20 درجه سانتیگراد گرم ترین شهرهای استان خراسان رضوی بوده‌اند. در این مدت کمینه و بیشینه دمای شهر مشهد بین 5 و 13 درجه سانتیگراد در نوسان بوده است.
   همچنین آسمان امروز شنبه شهرستان مشهد، اوایل وقت نیمه ابری تا ابری و مه آلود با احتمال بارش پراکنده به تدریج کاهش ابر گاهی وزش باد پیش بینی می شود،دمای هوای مشهددر گرم ترین زمان 12 درجه سانتیگراد که در سردترین زمان به 2 درجه سانتیگراد کاهش پیدا خواهد کرد.

   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 649
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .