•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 414
   کد: 165962
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
   در جلسه تکریم و معارفه معاونان حمل و نقل، فنی و عمران و خدمات شهری مطرح شد؛

   اصلاح چارت از اختیارات شهرداری است و باید با شناخت از مجموعه مدیریت شهری انجام شود

   بدون شک شهردار مشهد نیز در اهداف مدنظر خود نیات و خواسته هایی را دنبال می‌کند که به رضایت روزافزون شهروندان منتهی شود
   اصلاح چارت از اختیارات شهرداری است و باید با شناخت از مجموعه مدیریت شهری انجام شود

   رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای شهر مشهد گفت: اصلاح چارت از اختیارات شهرداری است و باید با شناخت از مجموعه مدیریت شهری انجام شود
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد مقدس، محمدهادی مهدی‌نیا در جلسه تکریم ومعارفه معاونان حمل و نقل و ترافیک، فنی و عمران و خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد که با حضور شهردار، رئیس و اعضای شورای شهر برگزار شد، افزود: طی چند روز گذشته انتقادها و صحبت های بسیاری پیرامون چرایی ادغام دو معاونت مذکور انجام شده است.
   وی اضافه کرد: کار کارشناسی مستقلی در راستای اثبات افزایش کارایی معاونت حمل و نقل و فنی و عمران با ادغام این دو معاونت انجام نشده است اما با این حال امیدواریم تصمیمات اتخاذ شده مبتنی بر مطالعات علمی باشد.
   مهدی نیا با اشاره به اینکه اصلاح چارت از اختیارات شهرداری است و باید از با شناخت از مدیران شهری انجام شود، اظهار کرد: خلیل الله کاظمی، از چهره‌ای با سابقه بلند مدیریتی است، امیدواریم با حمایت بی‌دریغ مدیریتی، در دو حوزه پرمخاطره حمل و نقل و ترافیک و فنی و عمران در پایان دوره شورای پنجم شهر مشهد شاهد دستاوردهای قابل دفاعی باشیم.
   رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای شهر مشهد ادامه داد: علیرغم شکوه و شکایت از ادغام دو معاونت این کمیسیون در راستای اعتلای اهداف مدیریت شهری از این اقدام اعلام حمایت می‌کند.
   *مردم بهترین قضاوت ‌کنندگان عملکرد مدیران هستند
   در ادامه این جلسه محمد حاجیان‌شهری، رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط‌زیست شورای شهر مشهد نیز با اشاره به اینکه تغییرات در سازمانها با سلیقه مدیران و برپایه اهداف بلندمدت آنها در حوزه های مختلف انجام می‌شود، گفت: بدون شک شهردار مشهد نیز در اهداف مدنظر خود نیات و خواسته هایی را دنبال می‌کند که به رضایت روزافزون شهروندان منتهی شود
   وی افزود: مردم بهترین قضاوت ‌کنندگان عملکرد مدیران هستند لذا شورای پنجم باید در مدت زمان باقی‌ مانده فعالیت خود کارنامه موثری از خود ارائه دهد تا شاهد تداوم استقبال مردم از جریان فکری اصلاحات باشیم.
   حاجیان شهری اضافه کرد: حوزه های حمل‌ و نقل و ترافیک، خدمات‌ شهری و عمران و شهرسازی کمبودها و موفقیت هایی داشته اند که امیدواریم حضور کاظمی، در معاونت های جدید، برکات و خدمات بسیاری برای شهر مشهد و شهروندان داشته باشد.
   رئیس کمیسیون خدمات‌شهری و محیط‌زیست شورای شهر مشهد به انتصاب مهدی یعقوبی به عنوان سرپرست معاونت خدمات شهری مشهد اشاره کرد و افزود: امیدواریم عملکرد وی نیز در مدت زمان فعالیت بعنوان سرپرست در این معاونت، منجر به اعتماد کامل نسبت به ادامه راه و انتصاب بعنوان معاون این حوزه شود.
   *حوزه حمل‌ و نقل و ترافیک شهر مشهد مشکلات فراوانی دارد
   همچنین مجتبی بهاروند، رئیس کمیسیون حمل‌ و نقل و ترافیک شورای شهر مشهد نیز در ادامه این جلسه اظهار کرد: گام های بسیار تاثیرگذاری از سوی سرپرست معاونت فنی و عمران شهرداری و فنی عمران در این مدت در جهت خدمت به مجموعه مدیریت شهری برداشته شده است که امیدواریم همه این افراد پیوسته در حوزه فعالیتی خود موفق باشند.
   وی گفت: خلیل الله کاظمی، بعنوان معاون حمل‌ونقل و ترافیک و سرپرست معاونت فنی و عمران شهرداری مشهد، چهره‌ای شناخته شده با سابقه ای طولانی در مدیریت شهری است و خدمت و اقدامات وی در معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهری بر هیچکس پوشیده نیست.
   وی افزود: ضمن آرزوی موفقیت برای وی اعلام می کنم که حوزه حمل‌ونقل و ترافیک شهر مشهد مشکلات فراوانی دارد، امیدواریم با تلاش شبانه‌روزی بتوانیم کارنامه قابل قبولی در حوزه حمل و نقل و ترافیک شهر مشهد داشته باشیم.
   گفتنی است که در این جلسه خلیل الله کاظمی، به عنوان معاون حمل ونقل و ترافیک و سرپرست معاونت فنی و عمران و مهدی یعقوبی به عنوان سرپرست معاونت خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد معرفی شدند.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 414
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .