•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 434
   کد: 165871
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
   همزمان با سالروز صدور فرمان امام خمینی(ره) مبنی بر تشکیل هسته‌های گزینش انجام شد؛

   دیدار صمیمانه شهردار مشهد با گزینشگران شهرداری

   اقدامات انجام شده از سوی هسته گزینش شهرداری مشهد ارتقاء ساختار این مدیریت را به دنبال داشته است.
   دیدار صمیمانه شهردار مشهد با گزینشگران شهرداری

   همزمان با سالروز صدور فرمان امام خمینی(ره) مبنی بر تشکیل هسته‌های گزینش، شهردار مشهد با حضور در هسته گزینش شهرداری با مدیر و کارکنان این هسته دیدار کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی همزمان با 15 دی ماه، مصادف با سالروز تشکیل هسته‌های گزینش‌ کشور به فرمان امام خمینی (ره)، ضمن بازدید از مدیریت هسته گزینش شهرداری مشهد و تبریک به همکاران و کارگزاران گزینش شهرداری، از زحمات و تلاش‌های آنها تقدیر کرد.
   در این بازدید حسین حسامی، مدیر هسته گزینش شهرداری مشهد با ارائه گزارشی مختصر در خصوص فعالیت‌های این مجموعه که منجر به کسب رتبه عملکردی عالی در دو سال پیاپی 96 و 97 در سطح هسته‌های تابعه وزارت کشور شده است، گفت: اقدامات انجام شده از سوی هسته گزینش شهرداری مشهد ارتقاء ساختار این مدیریت را به دنبال داشته است.
   در ادامه این دیدار، مهدی حاتمی، سرپرست اداره کل حوزه شهردار و امور شورای اسلامی شهر مشهد نیز ضمن اشاره به عملکرد قابل قبول و مطلوب مدیریت هسته گزینش شهرداری مشهد نسبت به سایر هسته‌های استان اظهارکرد: موفقیت‌های مجموعه گزینش شهرداری حاصل زحمات سختکوشانه و عملکرد هوشمندانه اعضا این مدیریت بوده است.
   در این دیدار شهردار مشهد، سرپرست اداره کل حوزه شهردار و امور شورای اسلامی، مشاوران ، رییس دفتر و جمعی از همکاران حوزه شهردار و مدیریت هسته گزینش حضور داشتند.
    

   تعداد بازدید: 434
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   7 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .