•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 243
   کد: 165676
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
   امام جمعه مشهد در مراسم کلنگ زنی پروژه 2120 واحد مسکونی در منطقه کم برخوردار رسالت؛

   اقدام شهردار و شورای شهر مشهد در ساخت مسکن برای محرومان و آبادی حاشیه شهر قابل تقدیر است

   از 2 هزار واحد مجتمع 400 واحد سهم شهرداری است و یک هزار و 600 واحد را به‌ عنوان خیر مسکن‌ساز با شرایط آسان در اختیار افراد فاقد مسکن حاشیه شهر قرار می دهند که عمل قابل تقدیری است.
   اقدام شهردار و شورای شهر مشهد در ساخت مسکن برای محرومان وآبادی حاشیه شهر قابل تقدیر است

   نماینده ولی فقیه و امام جمعه مشهد گفت: اقدام شهردار و شورای شهر مشهد در ساخت مسکن برای محرومان و آبادی حاشیه شهر قابل تقدیر است.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد مقدس، آیت الله سید احمد علم الهدی امروز در مراسم کلنگ زنی پروژه 2120 واحد مسکونی در منطقه کم برخوردار رسالت که با حضور شهردار و اعضای شورای شهر و نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی برگزار شد با تقدیر از اقدام شهردار و شورای شهرمشهد برای ساخت مسکن برای محرومان و آبادانی حاشیه شهر افزود: تمام این تلاش‌ها در تامین اولین ضروریات زندگی اقشار آسیب‌پذیر منطقه حاشیه شهر است که جای تشکر دارد.
   وی اضافه کرد: این مجتمع دارای 2120 واحد مسکونی برای اقشار آسیب‌پذیر و افراد فاقد مسکن در حال ساخت است که بخشی از این واحدها سهم شهرداری است و ویژه فقرای منطقه‌ای محروم است که یا از مسکن مستحکم برخوردار نیستند یا در مکان های نامساعدی از نظر منطقه در مناطق کم برخوردار زندگی می‌کنند، است.
   آیت الله علم الهدی با بیان اینکه با اجرای این پروژه دو حرکت انجام می‌شود، اظهار کرد: با این کار، هم برای افرادی که دارای مسکن مناسب نیستند مسکن ساخته می شود و هم در راستای توسعه آبادانی منطقه حاشیه شهر گام برداشته شده است که از همت شهرداری و شورای شهر در اجرای طرح‌ها و پروژه‌های آبادسازی تشکر می‌کنیم.
   امام جمعه مشهد با تشکر از سرمایه‌گذار این پروژه ادامه داد: از 2 هزار واحد مجتمع 400 واحد سهم شهرداری است و یک هزار و 600 واحد را به‌ عنوان خیر مسکن‌ساز با شرایط آسان در اختیار افراد فاقد مسکن حاشیه شهر قرار می دهند که عمل قابل تقدیری است.
   نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی افزود: آنچه که در اینجا برای رضای خدا سرمایه‌گذاری می‌شود در آخرت دستگیرشان خواهد شد.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 243
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .