•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 211
   کد: 163750
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
   شهردار منتخب مشهد مقدس در اختتامیه نمایشگاه "فروغ زندگی"؛

   نگارخانه های شهر مشهد به ویژه نگارخانه شهر به پاتوق هنرمندان تبدیل شود

   تاکنون دوازده نمایشگاه از آثار هنرمندان مشهدی در این نگارخانه برپا شده است که دوازدهمین نمایشگاه به مناسبت دوازدهم آذر روز جهانی معلولان به نمایش91 اثرنقاشی از 16 هنرمند مشهدی دارای معلولیت با عنوان نمایشگاه "فروغ زندگی" اختصاص یافته است.
   نگارخانه های شهر مشهد به ویژه نگارخانه شهر به پاتوق هنرمندان تبدیل شود

   شهردار منتخب مشهد مقدس گفت: معتقدم باید نگارخانه های شهر مشهد به ویژه نگارخانه شهر را به پاتوقی برای حضور هنرمندان تبدیل کنیم تا هنرمندان بتوانند آثار خود را به نمایش گذاشته و هنردوستان نیز از دیدن وخریدن این آثار لذت ببرند.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد مقدس، محمد رضا کلایی در حاشیه مراسم اختتامیه نمایشگاه آثار هنرمندان دارای معلولیت مشهدی تحت عنوان "فروغ زندگی" که با حضور سرپرست استانداری خراسان رضوی، رئیس و اعضای شورای شهر مشهد در نگارخانه شهر برگزار شد، افزود: فضایی که اکنون به عنوان نگارخانه در آن قرار داریم قبل از این انباری متروکه بوده است که سال گذشته و همزمان با میلاد حضرت فاطمه (س) به نگارخانه تبدیل شده است که اکنون یکی از بهترین و متمرکزترین نگارخانه های شهر با 800 متر مربع است.
   وی اضافه کرد: تاکنون دوازده نمایشگاه از آثار هنرمندان مشهدی در این نگارخانه برپا شده است که دوازدهمین نمایشگاه به مناسبت دوازدهم آذر روز جهانی معلولان به نمایش91 اثرنقاشی از 16 هنرمند مشهدی دارای معلولیت با عنوان نمایشگاه "فروغ زندگی" اختصاص یافته است.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 211
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .