•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 569
   کد: 163268
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۹/۱۰
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد:

   تجهیز تاکسی‌های خط امامت (آزادشهر) مشهد به دستگاه من کارت آغاز شد/تجهیز 2200 دستگاه تاکسی در مشهد به دستگاه پوز بانکی

   شهروندانی که در مسیر تاکسی خط آزادشهر (امامت) مشهد تردد دارند، می‌توانند مبلغ کرایه نمایش داده شده بر روی تاکسیمتر را با نزدیک کردن من کارت و یا کیف پول همراه (کیپاد) به دستگاه پوز من کارت نصب شده درون تاکسی به راحتی پرداخت نمایند.
   تجهیز تاکسی‌های خط امامت (آزادشهر) مشهد به دستگاه من کارت آغاز شد/تجهیز 2200 دستگاه تاکسی در مشهد به دستگاه پوز بانکی

   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از آغاز تحویل و تجهیز تاکسی های خط آزادشهر مشهد به دستگاه پوز من کارت خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمد جواد رجاییان با اعلام این خبر گفت: طبق برنامه‌ریزی و پیگیری‌های به عمل آمده، با هدف بهینه‌سازی عبور و مرور و همچنین رفع بسیاری از مشکلات شهروندان و مسافران در پرداخت‌های خرد درون شهری، درمرحله اول و به صورت پایلوت عملیات تجهیز تاکسی‌های خط امامت (آزادشهر) مشهد به دستگاه پوز من کارت از هفتم آذرماه جاری آغاز شده است، به نحوی که تعداد 200 نفر تاکسیران فعال در این خط، دستگاه‌های پوز من کارت را تحویل گرفتند.
   وی اظهار داشت: شهروندانی که در مسیر تاکسی خط آزادشهر (امامت) مشهد تردد دارند، می‌توانند مبلغ کرایه نمایش داده شده بر روی تاکسیمتر را با نزدیک کردن من کارت و یا کیف پول همراه (کیپاد) به دستگاه پوز من کارت نصب شده درون تاکسی به راحتی پرداخت نمایند.
   رجاییان همچنین در خصوص تفاوت پرداخت الکترونیک از طریق دستگاه پوز بانکی نصب شده بر روی تاکسی‌های مبادی ورودی شهر و دستگاه پوز من کارت نصب شده در مسیر خط آزادشهر اظهار داشت: هم‌اکنون دو هزار و 200 دستگاه تاکسی فعال واقع در مبادی ورودی شهر به دستگاه پوز بانکی مجهز هستند و به علت طی کردن مسافت‌های طولاتی از مبادی ورودی شهر مشهد تا مقصد و همچنین عدم استفاده مسافران و یا زائران از من کارت و نیز بالا بودن رقم کرایه، دستگاه پوز بانکی، درون تاکسی های فعال مبادی ورودی شهر نصب شده است ، تا مسافران به راحتی بتوانند مبلغ نمایش داده شده بر روی تاکسیمتر را با کارت های بانکی عضو شتاب پرداخت نمایند.
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد ضمن تشکر از همراهی تاکسیرانان و سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی اظهار امیدواری کرد تا در مراحل تجهیز تمامی تاکسی های سطح شهر پس از انجام مرحله پایلوت (خط آزادشهر) و طی شدن زمان مورد نظر انجام شود.
   گفتنی است نصب سامانه هوشمند من کارت علاوه بر پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی، رضایت بیشتر مسافران و شهروندان را به دنبال خواهد داشت.
    

   تعداد بازدید: 569
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .