•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 655
   کد: 163223
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۹/۰۸
   رئیس گروه همکاری های بین الملل علمی تخصصی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه‌انسانی شهرداری مشهد خبر داد:

   برگزاری کارگاه آموزشی متروپلیس برای انتقال تجارب شهرداری‌های ایران و جهان در حوزه تامین مالی

   سالانه بر اساس وظایفی که بر عهده داریم دوره‌های آموزشی را برای شرکت‌کنندگان داخلی و خارجی برگزار می‌نماییم که افراد مختلفی از شهرهای مختلف جهان در این دوره‌های آموزشی شرکت می‌کنند.
   برگزاری کارگاه آموزشی متروپلیس برای انتقال تجارب شهرداری‌های ایران و جهان در حوزه تامین مالی

   رئیس گروه همکاری های بین الملل علمی تخصصی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه‌انسانی شهرداری مشهد
   گفت: کارگاه آموزشی متروپلیس برای انتقال تجارب شهرداری‌های ایران و جهان در حوزه تامین مالی مبتنی بر زمین در شهر مشهد در حال برگزاری می‌باشد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حمیدرضا اصفهانی‌زاده درباره کارگاه آموزشی متروپلیس که چند روزی است در هتل همای مشهد در حال برگزاری است، اظهار داشت: نشست آموزشی انجمن کلان‌شهرهای جهان، متروپلیس در مشهد حال برگزاری است. مشهد دفتر منطقه‌ای آموزشی کلان‌شهرهای جهان و همچنین دفتر آسیایی صندوق توسعه جهانی شهرها می‌باشد.
   وی افزود: در این راستا ما سالانه بر اساس وظایفی که بر عهده داریم دوره‌های آموزشی را برای شرکت‌کنندگان داخلی و خارجی برگزار می‌نماییم که افراد مختلفی از شهرهای مختلف جهان در این دوره‌های آموزشی شرکت می‌کنند.
   وی اذعان داشت: بسته به نوع دوره، تعداد شرکت‌ کنندگان در این دوره‌ها نیز متفاوت می‌باشد گاهی همایش و سمینار آموزشی برگزار می‌کنیم که تعداد بالای شرکت کنندگان را داریم و گاهی، این آموزش‌ها در قالب گارکاه‌های آموزشی می‌باشد.
   اصفهانی‌زاده ادامه داد: این دوره نیز کارگاه آموزشی برای تامین منابع مالی مبتنی بر زمین برای شهرداری‌ها می‌باشد که با همکاری صندوق جهانی توسعه شهرها و سازمان اسکان بشر در حال برگزاری است و کارشناسانی از این دو سازمان به مشهد آمده و به شرکت‌کنندگانی از شهرداری مشهد، شهرداری‌های کشور و میهمانان خارجی از شهرهای لبنان، ژوهانسبورگ، پاکستان و ترکیه و ... موضوعات لازم را آموزش می‌دهند.
   وی در مورد اهداف برگزاری این کارگاه آموزشی نیز گفت: هدف از برگزاری این دوره آموزشی، انتقال تجارب شهرهای مختلف کشور و جهان می‌باشد زیرا شهرداری‌ها با معضلات مشابهی از جمله تامین منابع مالی برای ایجاد زیرساخت‌های شهری مواجه هستند که این در همه شهرهای دنیا صادق است چرا که زیرساخت‌های شهرهای بزرگ جهان در حال فرسوده شدن بوده و بازسازی آن، نیازمند منابع مالی زیادی است، پس همه به دنبال راه‌حل‌هایی هستند تا با هم به اشتراک بگذارند و بهترین راه‌حل‌ها را برای استفاده در شهرهای خود بیابند.
   احمد پورمفردی 

   کلید واژه ها: متروپلیس - شهرداری مشهد -
   تعداد بازدید: 655
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   2 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .