•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 391
   کد: 153272
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
   شهردار مشهد مقدس در مراسم معارفه و تکریم مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد:

   مردم در حوزه اتوبوسرانی مطالباتی دارند که باید به آن پاسخ داده شود

   در ناوگان اتوبوسرانی شهرداری مشهد 1700 تا 1800 دستگاه اتوبوس فعال است که روزانه حدود یک میلیون نفر را جابه جا می‌کند که این رقم قابل توجه، و20 درصد از سهم حمل و نقل شهر مشهد است که امیدوارم به تدریج این سهم بیشتر شود.
   مردم در حوزه اتوبوسرانی مطالباتی دارند که باید به آن پاسخ داده شود

   شهردار مشهد مقدس در مراسم معارفه و تکریم مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد با اشاره به اینکه مدیریت سازمان اتوبوسرانی یکی از مشکل‌ترین مدیریت‌ها درشهرداری است، گفت: مردم در حوزه اتوبوسرانی مطالباتی دارند که باید به آن پاسخ داده شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، تقی‌زاده خامسی ظهر امروز در مراسم معارفه و تکریم مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد که با حضور رییس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر و مدیران حوزه حمل و نقل برگزار شد، افزود: اتوبوسرانی به طور مستقیم با مردم سروکار دارد لذا بهتر است که با افکارسنجی و در نظر گرفتن نظر مردم به مطالبات آنها پاسخ داده شود .
   وی اضافه کرد: در ناوگان اتوبوسرانی شهرداری مشهد 1700 تا 1800 دستگاه اتوبوس فعال است که روزانه حدود یک میلیون نفر را جابه جا می‌کند که این رقم قابل توجه، و20 درصد از سهم حمل و نقل شهر مشهد است که امیدوارم به تدریج این سهم بیشتر شود.
   شهردار مشهد مقدس در ادامه با تقدیر از زحمات علی اصغر نیشابوری، مدیرعامل سابق سازمان اتوبوسرانی، سید مهدی حسینی پویا را به عنوان مدیرعامل جدید سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد معرفی کرد .لازم به ذکر است شهردار مشهد علی اصغر نیشابوری را به عنوان مشاور معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد منصوب کرد.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 391
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .