•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 2128
   کد: 153098
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۳/۲۱
   معاون سلامت و تربیت بدنی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد خبر داد:

   پخش مسابقات فوتبال جام جهانی در 7 نقطه از شهر مشهد

   در بوستان‌های وفا، امت و حجاب نیز قرار است مسابقات به شیوه ویدئو پروژکشون و در ابعاد ۹٠ مترمربع به صورت مستقیم پخش شود.
   پخش مسابقات فوتبال جام جهانی در 7 نقطه از شهر مشهد

   فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد با بیان اینکه لذت تماشای بازی‌های تیم ملی در کنار خانواده دو چندان می‌شود، گفت: با برنامه‌ریزی‌های گسترده‌ای که از مدت‌ها قبل صورت گرفت، قرار شد تا هفت نقطه از شهر مشهد به منظور پخش مسابقات فوتبال جام جهانی تعیین شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس به نقل از روزنامه شهرآرا، حسن نوری با بیان اینکه این اقدام برای اولین بار است که در شهر مشهد صورت می‌گیرد، اظهار کرد: قرار است که پخش مسابقات را در بوستان‌های چهل بازه، کوهسنگی و بهار بر روی تلویزیون‌های وسیع در ابعاد ٧٠ مترمربع پوشش دهیم و در تلاش هستیم تا بتوانیم در بوستان بزرگ ملت نیز این مسابقات را پخش کنیم.
   وی در ادامه از سه نقطه دیگر شهر که برای پخش مسابقات جام جهانی در مشهد در نظر گرفته شده، یاد کرد و گفت: در بوستان‌های وفا، امت و حجاب نیز قرار است مسابقات به شیوه ویدئو پروژکشون و در ابعاد ۹٠ مترمربع به صورت مستقیم پخش شود.
   به گفته وی قرار است بازی‌های ایران به صورت ویژه و بقیه بازی‌های مهم از این طریق پوشش داده شود و در معرض دید عموم شهروندان قرار گیرد؛ این مکان‌ها بوستان چهل بازه در نزدیکی میدان نمایشگاه بین‌المللی مشهد در بولوار امام علی(ع)، پارک کوهسنگی در خیابان کوهسنگی، پارک ملت در ابتدای بولوار وکیل‌آباد، بوستان وفا در حدفاصل بولوار پیروزی و بولوار شهید فکوری، بوستان امت در تقاطع بولوار امت و مفتح و پارک حجاب در بولوار هدایت است.
    

   تعداد بازدید: 2128
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   9 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .