•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 195
   کد: 151711
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۲/۲۶
   مدیر فضای سبز شهری شهرداری مشهد خبر داد:

   کاشت 5 میلیون گل فصلی تابستانه در 845 نقطه از سطح شهر

   به منظور افزایش تنوع گلها سی و شش نوع گل در نقاط مختلف سطح شهر کاشته خواهد شد.
   کاشت 5 میلیون گل فصلی تابستانه در 845 نقطه از سطح شهر

   مدیر فضای سبز شهری شهرداری مشهد گفت: همزمان با آغاز فصل تابستان و برای زیباسازی سطح شهر در 845 نقطه از سطح شهر، گلهای فصلی با تنوع گونه‌ای کاشته خواهد شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد؛ مهدی یعقوبی در این خصوص گفت: در اردیبهشت ماه سال جاری در کلیه سطوح گلکاری، کاشت گلها در قالب طرح مشخص و با تفکیک رنگ انجام می شود.
   وی با بیان اینکه کاشت گلها آغاز شده و تا پایان خردادماه به اتمام خواهد رسید، افزود: به منظور افزایش تنوع گلها سی و شش نوع گل در نقاط مختلف سطح شهر کاشته خواهد شد.
   مدیر فضای سبز شهری شهرداری مشهد تصریح کرد: برای زیباسازی بهتر سطوح فضای سبز، همزمان لکه‌گیری و نشاءکاری چمن نیز با جدیت در حال انجام است تا بتوانیم زیبایی بصری بیشتری را در سطح شهر ایجاد کنیم.
   وی خاطرنشان کرد: از همشهریان تقاضا داریم از تردد روی چمن و باغچه‌های گل که تخریب فضای سبز و صرف هزینه‌های مجدد را به همراه دارد، خودداری کرده و خادمان خود را در شهرداری در جهت حفظ و توسعه فضای سبز یاری کنند.
    

   تعداد بازدید: 195
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .