•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 464
   کد: 151238
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۲/۱۸
   در آینده ای نزدیک صورت می‌گیرد؛

   ارسال طرح تفصیلی جنوب غربی شهر به کمیسیون ماده 5 استان

   تصویب طرح تفصیلی حوزه جنوب غرب شهر، زمینه‌ساز تحقق چشم‌انداز توسعه مشهد مقدس است.
   ارسال طرح تفصیلی جنوب غربی شهر به کمیسیون ماده 5 استان

   مدیرکل دفتر مطالعات فنی و شهری مشهد مقدس از اتمام تهیه اسناد طرح تفصیلی حوزه جنوب غربی شهر و ارسال آن به کمیسیون ماده 5 استان در آینده‌ای نزدیک خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، سید علی حسین‌پور با بیان این مطلب افزود: طرح تفصیلی شهر مشهد با حضور کارشناسان خبره و جامعه علمی و حرفه‌ای شهرسازی و با هماهنگی دستگاه‌های متولی شهر طی چند سال گذشته مبتنی بر روش ساختاری و راهبردی برای مناطق 9 و 11 شهر مشهد تدوین شده است . وی ادامه داد: این طرح که توسط شورای اسلامی شهر مشهد مورد تأیید قرار گرفته، برای تصویب نهایی به کمیسیون ماده 5 ارسال می‌شود.
   حسین‌پور با تاکید بر اینکه تصویب طرح تفصیلی حوزه جنوب غرب شهر، زمینه‌ساز تحقق چشم‌انداز توسعه مشهد مقدس است، اظهار کرد: تصویب این طرح زمینه تحقق شهری با هویت منحصر به فرد مذهبی، زیارتی و فرهنگی در مقیاس ملی و جهانی، هوشمند، پیشتاز توسعه پایدار شهری، دارای فضاهای فعال سرزنده و ایمن، ‌را نوید می‌دهد.
   وی در ادامه گفت: طرح تفصیلی پس از تصویب در شورای شهر به عنوان مرجع نظارتی جهت طی نمودن مراحل قانونی در استان به کمیسیون ماده 5 جهت تصویب و ابلاغ ارسال می‌شود.
    

   تعداد بازدید: 464
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .