•  
   منبع خبر : 1006
   تعداد بازدید: 322
   کد: 151232
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۲/۱۸
   با اتمام عملیات ترمیم درزهای انبساط صورت گرفت؛

   بازگشایی لاین جنوب به شمال پل برونسی هم‌زمان با آغاز به‌کار نمایشگاه گل و گیاه

   این عملیات شامل تعمیر درزهای انبساطی، مرمت جداول فرسوده عرشه پل و درزگیری و لکه گیری آسفالت و رمپ‌های پل بوده است.
   بازگشایی لاین جنوب به شمال پل برونسی هم‌زمان با آغاز به‌کار نمایشگاه گل و گیاه

   شهردار منطقه 9 مشهد از بازگشایی لاین جنوب به شمال پل برونسی در ابتدای بولوار نمایشگاه، همزمان با بازگشایی هفدهمین نمایشگاه گل و گیاه خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، ساسان نورین‌مقدم بیان کرد: به علت تعمیر و ترمیم انبساط درزهای انبساط پل برونسی واقع در بولوار نمایشگاه این پل به مدت 5 روز بسته بود که پس از ترمیم بازگشایی شد.
   وی ادامه داد: با توجه به اینکه درزهای انبساط پل‌ها مستقیماً در معرض بارهای ناشی از چرخ‌های وسایل نقلیه هستند، باید در مقابل فرسایش ناشی از بارهای دینامیکی مقاوم شده و در مقابل خوردگی ناشی از نفوذ آب مقاومت لازم را داشته باشند.
   نورین‌مقدم در ادامه ابراز کرد: گذر زمان، موجب فرسودگی زودرس درزهای انبساطی پل‌ها می‌شود که با توجه به ضرورت پیش‌بینی شده، عملیات اجرایی مقاوم‌سازی و تعمیر درزهای انبساطی پل برونسی آغاز شد.
   شهردار منطقه 9 مشهد ادامه داد: تعمیر درزهای انبساط در لاین جنوب به شمال از تاریخ 11 اردیبهشت آغاز شد و شنبه 15 عصر به اتمام رسید تا تردد به نمایشگاه بین‌المللی به راحتی انجام شود.
   به گفته وی، این عملیات شامل تعمیر درزهای انبساطی، مرمت جداول فرسوده عرشه پل و درزگیری و لکه گیری آسفالت و رمپ‌های پل بوده است.
   نورین‌مقدم در پایان اظهار کرد: با توجه به اینکه این ترمیم در هر لاین تا هفت روز به طول می‌انجامد، بازگشایی لاین شمال به جنوب پل برونسی با به پایان رسیدن نمایشگاه گل و گیاه به اتمام خواهد رسید و شاهد بازگشایی، در آن زمان خواهیم بود.
   زهرا غلامی
    

   تعداد بازدید: 322
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .