•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 455
   کد: 151183
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۲/۱۸
   همزمان با افتتاح رسمی اتصال خط دو به یک قطارشهری مشهد توسط رییس جمهور؛

   ساعت سرویس‌دهی خط دو قطارشهری مشهد افزایش یافت

   با افتتاح رسمی از اتصال خط دو به یک قطارشهری مشهد توسط رییس جمهور، ساعت سرویس‌دهی خط دو افزایش و از ساعت 6 صبح تا 18 است.
   ساعت سرویس‌دهی خط دو قطارشهری مشهد افزایش یافت

   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد از افزایش ساعت سرویس‌دهی خط دو قطارشهری مشهد با افتتاح رسمی اتصال خط دو به یک قطارشهری مشهد توسط رییس جمهور خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، وحید مبین‌مقدم در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: پروژه اتصال خط دو قطارشهری به خط یک با احداث دو ایستگاه سعدی و شریعتی به صورت آزمایشی از یک ماه گذشته آغاز شده بود.
   وی افزود: با راه‌اندازی این دو ایستگاه و تکمیل بخشی از مسیر 14.5 کیلومتری خط دو قطارشهری مشهد از انتهای طبرسی شمالی تا میدان شریعتی این خط به خط یک اتصال پیدا کرد که شهروندان می‌توانند از ساعت 6 صبح تا 15 از سرویس‌دهی آن بهره‌مند شوند.
   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد تصریح کرد: با افتتاح رسمی از اتصال خط دو به یک قطارشهری مشهد توسط رییس جمهور، ساعت سرویس‌دهی خط دو افزایش و از ساعت 6 صبح تا 18 است.
   مبین‌مقدم در ادامه گفت: در حال حاضر با افتتاح این پروژه‌ بخشی از شبکه ریلی شهر مشهد تکمیل شده و امروز شهروندان می‌توانند با استفاده از مسیر 34 کیلومتری دو خط یک و دو قطارشهری مشهد به آسانی به نقاط مختلف شهر سفر کنند.
   فرزانه نثاری


    

   کلید واژه ها: قطار شهری - مشهد -
   تعداد بازدید: 455
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .