•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 473
   کد: 148054
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۲/۲۰
   شهردار مشهدمقدس در جشن گرامیداشت مهربانوان شهرداری:

   برای مدیریت موفق شهر، همه بانوان شهرداری در کنارم بایستند

   نمی‌شود نیمی از جامعه را ندید و به آنان توجه نکرد. اما در عین حال گفت زنان جامعه را می‌سازند. این مهم نباید در حد شعار باشد و ضرورت دارد در این زمینه اقدامات عملی انجام شود.
   برای مدیریت موفق شهر، همه بانوان شهرداری در کنارم بایستند

   شهردار مشهد مقدس گفت: اگر خواستار رخ دادن اتفاقات خوب و موثر در جامعه زنان مشهدی هستیم، باید همه بانوان شهرداری در کنارم بایستند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، تقی‌زاده خامسی با بیان این مطلب در جشن گرامیداشت مهربانوان شهرداری، اظهار کرد: ظرافت و دقت کار بانوان بیشتر از آقایان است و اگر قرار باشد در جامعه زنان مشهد اتفاقات خوبی رخ دهد، به نیروی کار و فعالیت بانوان شهرداری نیاز دارم و آنان برای موفقیت در کارها باید در کنارم بایستند.
   وی در ادامه افزود: آرزوهای بسیاری برای جامعه زنان مشهد دارم و امیدوارم در طول دوره فعالیتم کارهایی انجام دهم که تاکنون در این کلانشهر محقق نشده است.
   شهردار مشهد مقدس با اشاره به رونمایی از دوهفته نامه شهربانو، خاطر نشان کرد: این اقدام شروع فعالیت‌های مدیریت شهری در راستای ارج نهادن به بانوان است.
   تقی‌زاده خامسی با اشاره به اینکه زنان نیمی از جامعه را تشکیل می‌دهند، گفت: نمی‌شود نیمی از جامعه را ندید و به آنان توجه نکرد. اما در عین حال گفت زنان جامعه را می‌سازند. این مهم نباید در حد شعار باشد و ضرورت دارد در این زمینه اقدامات عملی انجام شود.
   وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به موضوع آلودگی هوای شهر اشاره کرد و گفت: متاسفانه تعداد روزهای پاک مشهد در سال جاری از تهران کمتر است و برای رفع این مشکل ضرورت دارد استفاده از خطوط بی.آر.تی و قطار شهری به جای وسایل نقلیه شخصی مورد توجه ویژه قرار گیرد. در این راستا، امسال نیز خط یک به خط ۲ قطارشهری در ایستگاه میدان شریعتی متصل می‌شود.
   نجمه کیشی

    

   کلید واژه ها: مدیریت شهری - مشهد - خامسی -
   تعداد بازدید: 473
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .