•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 425
   کد: 144120
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۰/۱۹
   مدیر پروژه ساماندهی بزرگراه آزادی خبر داد:

   بازگشایی حاشیه بزرگراه آزادی در محل شرکت نیسان شرق تا پایان سال

   وجود کارخانه نیسان شرق سبب شده بود از ضلع شمال ملک معبر 35 متری به معبر 3 متری تبدیل شود. اما با اجرای این توافق ضمن بازگشایی مسیر کندروی حاشیه بزرگراه آزادی و تامین ایمنی تردد، اجرای پروژه هدایت آب‌های سطحی نیز اجرایی خواهد شد.
   بازگشایی حاشیه بزرگراه آزادی در محل شرکت نیسان شرق تا پایان سال

   مدیر ساماندهی بزرگراه آزادی از بازگشایی حاشیه بزرگراه آزادی در محل شرکت نیسان شرق تا پایان سال خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، محمدناصر خطیب با بیان این مطلب، گفت: در مهرماه امسال و با توافق صورت گرفته با کارخانه پپسی، قسمت شمال این کارخانه با همکاری شهرداری منطقه 10 بازگشایی شد و مسیر در خدمت مردم قرار گرفت. در حال حاضر نیز با توجه به توافق حاصل شده با شرکت نیسان شرق، در صورت صدور و تحویل پروانه تجدید بنا وفق مقررات و مجوزهای صادر شده به عوض طلب مالک بابت عقب‌نشینی، شاهد بازگشایی حاشیه بزرگراه آزادی در محل شرکت نیسان شرق تا پایان سال خواهیم بود.
   وی با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته برای رفع این معضل در سال گذشته، افزود: از آنجایی که قبلا برای این ملک گواهی پایانکار صادر شده بود، باید برای عرصه در مسیر و رعایت عقب‌نشینی، جبران خسارت صورت می‌پذیرفت که به دلیل عدم تامین اعتبار در سنوات گذشته این امر میسر نشد.
   مدیر ساماندهی بزرگراه آزادی خاطر نشان کرد: وجود کارخانه نیسان شرق سبب شده بود از ضلع شمال ملک معبر 35 متری به معبر 3 متری تبدیل شود. اما با اجرای این توافق ضمن بازگشایی مسیر کندروی حاشیه بزرگراه آزادی و تامین ایمنی تردد، اجرای پروژه هدایت آب‌های سطحی نیز اجرایی خواهد شد.
   خطیب بیان کرد: همچنین مسیر ورودی به دوربرگردان‌های غیرهمسطح احداث شده که فعلا به صورت طرح موقت است و برابر طرح مصوب به صورت کاملا ایمن اجرایی می‌شود.
   نجمه کیشی
    

   تعداد بازدید: 425
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .