•  
   منبع خبر : 1007
   تعداد بازدید: 581
   کد: 139943
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۸/۱۷
   رییس شورای اسلامی شهر مشهد خبر داد:

   آماده‌سازی سوله‌های شهرداری مشهد برای اسکان زائران اربعین حسینی

   پس از ایام اربعین با مشارکت مقامات عراقی، این سوله‌ها در اختیار بخش خصوصی قرار می‌گیرد تا از این طریق بخشی از هزینه‌های شهرداری مشهد جبران شود.
   آماده‌سازی سوله‌های شهرداری مشهد برای اسکان زائران اربعین حسینی

   رییس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: سوله‌هایی که با منابع شهرداری مشهد در نجف اشرف ساخته شده آماده پذیرایی و اسکان زائران اربعین حسینی است.
   محمدرضا حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، با بیان این مطلب اظهار کرد: شهرداری مشهد در کنار سایر نهاد و دستگاه‌های‌مربوط امکانات خود را برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی بسیج کرده ‌است.
   وی افزود: براساس تکلیف وزارت کشور، در حد ضرورت تعدادی از پاکبانان برای نظافت و تعدادی از ناوگان سازمان اتوبوس‌رانی برای سرویس دهی به زائران به عتبات عالیات اعزام شده‌اند.
   رییس شورای اسلامی شهر مشهد از آماده‌سازی سوله‌های مدیریت شهری برای اسکان زائران خبرداد و اظهارکرد: پس از ایام اربعین با مشارکت مقامات عراقی، این سوله‌ها در اختیار بخش خصوصی قرار می‌گیرد تا از این طریق بخشی از هزینه‌های شهرداری مشهد جبران شود.
    

   تعداد بازدید: 581
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .