•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 727
   کد: 137428
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۷/۱۶
   معاون پیشین برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری مشهد مقدس:

   مشهد مقدس شاهد تحولات خوبی خواهد بود

   وظیفه ‌دارم تجارب و اطلاعات خود به معاون جدید انتقال دهم از هیچ کمکی در موفقیت وی دریغ نخواهم کرد.
   مشهد مقدس شاهد تحولات خوبی خواهد بود

   معاون پیشین برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری مشهد مقدس گفت: من یقین دارم شاهد تحولات خوبی در شهر مشهد مقدس خواهیم بود.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، موسی شربت‌دار صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری مشهد که در سالن شهدا برگزار شد، ضمن آرزوی توفیق برای شهردار و همکاران شهرداری اظهار کرد: یقین دارم شاهد تحولات خوبی در شهر مشهد خواهیم بود.
   وی افزود: در طول خدمت خود در طی 36 سال گذشته تلاشم بر خدمت صادقانه و بی‌منت به مردم بوده و بدون توجه به هیچ جریان سیاسی کار خود را انجام دادم و با دولت‌های متعدد توفیق خدمت داشته و بزرگ‌ترین آن دریافت نشان خدمت از سوی محمد خاتمی رییس‌جمهور دولت اصلاحات بوده است.
   شربت‌دار بیان کرد: افتخار من برای حضور در شهرداری مشهد مقدس نیز خادمی زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی بود و تمام سعیم استفاده از نظرات مدیران اسبق بوده است و با کمک و همکاری مدیران معاونت برنامه‌ریزی به میزان بضاعت خود اهدافی را پیش‌بینی که به برخی از آن اهداف رسیدیم و نیز فرصت به ما اجازه نداد.
   معاون پیشین برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری مشهد مقدس تصریح کرد: وظیفه ‌دارم تجارب و اطلاعات خود را به معاون جدید انتقال دهم و از هیچ کمکی در موفقیت وی دریغ نخواهم کرد.
   زُهیر موسوی
    

   تعداد بازدید: 727
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   2 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .