•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 701
   کد: 137313
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۷/۱۳
   با حکم شهردار مشهد مقدس؛

   مدیرعامل و رئیس هیات مدیره موسسه و مدیرمسئول روزنامه شهرآرا منصوب شد

   خرمی از چهره‌های شناخته شده مطبوعاتی استان است که نزدیک به 20 سال به عنوان مدیرمسئول، سردبیر و خبرنگار در رسانه‌های مختلف فعالیت کرده است.
   مدیرعامل و رئیس هیات مدیره موسسه و مدیرمسئول روزنامه شهرآرا منصوب شد

   طی حکمی از سوی شهردار مشهد مقدس، مجید خرمی به عنوان مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره موسسه و مدیرمسئول روزنامه شهرآرا منصوب شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، طی حکمی از سوی تقی‌زاده خامسی شهردار مشهد مقدس بنا بر پیشنهاد اعضای شورای اسلامی شهر، دومین انتصاب هم رقم خورد و مجید خرمی که پیش از این توانسته بود نخستین روزنامه خصوصی پس از انقلاب را در خراسان رضوی منتشر و اداره کند به عنوان مدیر عامل موسسه فرهنگی شهرآرا معرفی شد.
   خرمی از چهره‌های شناخته شده مطبوعاتی استان است که نزدیک به 20 سال به عنوان مدیرمسئول، سردبیر و خبرنگار در رسانه‌های مختلف فعالیت کرده است و توانست برای اولین بار پس از انقلاب اسلامی، در استان خراسان رضوی روزنامه‎‌ای متعلق به بخش خصوصی را منتشر نماید. وی روزنامه‌های اتفاقیه و صبح امروز را به عنوان رسانه‌هایی تاثیرگذار در استان مدیریت کرد .
   در کارنامه فعالیت‌های وی معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری بجنورد و حضور به عنوان مدیرعامل در چند مجموعه اقتصادی مختلف و سرمایه‌گذاری در عرصه‌های ورزشی هم دیده می‌شود .
    

   تعداد بازدید: 701
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .