•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 477
   کد: 137309
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۷/۱۳
   سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی در دیدار با شهردار مشهد مقدس:

   باید در مشهد به دنبال برندسازی باشیم

   امروز دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد در حوزه بین‌الملل نیز ورود پیدا کرده و امروز دومین دانشگاه کشور هستیم که دارای دانشجوی خارجی است.
   باید در مشهد به دنبال برندسازی باشیم

   سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی گفت: 60 هزار دانشجو در دانشگاهی‌های آزاد اسلامی در حال تحصیل هستند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، مهدی ملک‌نژاد امروز در نشست با شهردار مشهد مقدس اظهار کرد: در حال حاضر در استان هزار عضو هیئت‌علمی دائم و 5 هزار هیئت‌علمی قرار دادی و حق تألیف داریم.
   وی با بیان اینکه 60 هزار دانشجو در دانشگاه‌های آزاد اسلامی در حال تحصیل هستند، افزود: در شهر مشهد نیز 700 عضو هیئت‌علمی و 30 هزار دانشجو هستند و این امکانات ما در اختیار شهرداری به‌عنوان سرباز است.
   ملک‌نژاد بیان کرد: امروز باید همکاری بین دانشگاه‌ها و دستگاه‌های اجرایی افزایش یابد که قطعاً فواید فراوانی برای دستگاه‌های اجرایی و دانشگاه‌ها خواهد داشت.
   سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی گفت: امروز دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد در حوزه بین‌الملل نیز ورود پیدا کرده و امروز دومین دانشگاه کشور هستیم که دارای دانشجوی خارجی است.
   وی با اشاره به برنامه‌های خود تصریح کرد: به دنبال ایجاد مرکز خدمات دندان‌پزشکی و همچنین ساخت مواد مورد نیاز دندانپزشکی هستیم که این کار برای 400 نفر اشتغال ایجاد می‌کند و در این حوزه چندین دانشگاه خارجی آمادگی خود را برای همکاری با ما اعلام کردند و ما به‌طور کلی به دنبال برنامه‌های برای کاهش وابستگی به شهریه هستیم.
   ملک‌نژاد با بیان اینکه باید به دنبال برند سازی در مشهد باشیم، اظهار کرد: مشهد از نظر صنعتی شهر فقیری است و نسبت به شهری همچون اصفهان ما یک صنعت مادر چون ذوب آهن نداریم که این مهم نیز باید مورد توجه باشد.
   زُهیر موسوی

    

   تعداد بازدید: 477
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .