•  
   منبع خبر : 1007
   تعداد بازدید: 594
   کد: 135363
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۶/۱۷
   رئیس سازمان انرژی اتمی کشور:

   دومین مدرسه انرژی اتمی در مشهد درحال ساخت است

   به دنبال این هستیم که با افتتاح مدرسه انرژی اتمی در مشهد، در جهت الگوسازی گام برداشته و چگونگی ساخت مدارس را تبیین کنیم.
   دومین مدرسه انرژی اتمی در مشهد درحال ساخت است

   رئیس سازمان انرژی اتمی با اشاره به ساخت دومین مدرسه انرژی اتمی در مشهد گفت: مدارس تخصصی انرژی اتمی در صورت مشارکت مردم در سطح کشور توسعه می‌یابد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، علی‌اکبر صالحی در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دومین مدرسه تخصصی انرژی اتمی با مشارکت شهرداری مشهد، دستگاه‌های اجرایی و سازمان انرژی اتمی در کلانشهر مشهد درحال ساخت است.
   وی افزود: امیدواریم این مدرسه برای سراسر ایران اسلامی منشاء خیر و برکت باشد، باید اذعان کنیم که مشهد، شهری استعدادپرور است و بسیاری از نخبگان کشوری ما برخاسته از این خطه‌اند.
   رئیس سازمان انرژی اتمی کشور تصریح کرد: با استعانت از خداوند ساخت این مدرسه هرچه زودتر پایان می‌یابد و شاهد بازگشایی آن با حضور دانش آموزان مستعد و نخبه خواهیم بود.
   وی با بیان اینکه هزینه بسیار سنگینی برای ساخت این مدرسه صورت گرفته است، گفت: به دنبال این هستیم که با افتتاح مدرسه انرژی اتمی در مشهد، در جهت الگوسازی گام برداشته و چگونگی ساخت مدارس را تبیین کنیم.
   صالحی خاطرنشان کرد: آغاز به کار چنین مدرسه‌ای سبب خواهد شد تا مدارس دیگر استان که در آینده ساخته خواهند شد، متاثر از الگو و مدل این مدرسه باشند؛ درصورت مشارکت استان‌های دیگر کشور و مردم، سازمان انرژی اتمی آمادگی دارد تا بخشی از مشارکت لازم را داشته باشیم.
   رئیس سازمان انرژی اتمی کشور گفت: مدرسه سازمان انرژی اتمی مشهد با مشارکت مجموعه نهادها و ارگان‌های موجود در این شهر ساخته شد و سازمان هزینه ساخت و تجهیز بنا را برعهده دارد.
   وی ادامه داد: بخش دیگر الگوسازی، مدیریت صحیح مدرسه است؛ مدیریت صحیح سبب شده تا بهترین‌ها در مدرسه سازمان انرژی اتمی پرورش پیدا کنند.
   صالحی تصریح کرد: اولین مدرسه تخصصی انرژی اتمی در تهران فعالیت خود را از سال‌های گذشته آغاز کرده که خوبخشتانه تاکنون در جشنواره‌های بین‌المللی جایگاه بسیار خوبی را کسب کرده است.

    

   کلید واژه ها: مشهد - شهرداری - شورای پنجم -
   تعداد بازدید: 594
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .