•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 652
   کد: 135324
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۶/۱۶
   عضو کمیسیون عمران و طرح‌ریزی شهری شورای اسلامی شهر مشهد هشدار داد؛

   به خطر افتادن امنیت سرمایه‌گذاری در محدوده اطراف حرم مطهر رضوی

   نمی‌گوییم طرح‌های قبلی مشکلی نداشته، اما قانون بد بهتر از تغییر بعد از 15 سال از تصویب و اجرای آن است.
   به خطر افتادن امنیت سرمایه‌گذاری در محدوده اطراف حرم مطهر رضوی

   عضو کمیسیون عمران و طرح‌ریزی شهری شورای اسلامی شهر مشهد در خصوص به خطر افتادن امنیت سرمایه‌گذاری در محدوده اطراف حرم مطهر رضوی هشدار داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، امیر شهلا با بیان این مطلب در نشست مشترک معاون وزیر راه و شهرسازی با اعضای شورای اسلامی شهر مشهد پیرامون مسائل شهرسازی این کلانشهر که در اتاق جلسات تالار شهر برگزار شد، اظهار کرد: چند هفته پیش خبری در رسانه‌های استانی منتشر شد مبنی بر اینکه در شهر مشهد 21 داعشی دستگیر گردید. این خبر ‌می‌توانست فرصت و تهدید باشد و امنیت سرمایه‌گذاری در شهر مشهد را تحت الشعاع قرار دهد.
   وی در عین حال ابراز کرد: با این وجود اگر انتشار خبر ابلاغ این مصوبه راه و شهرسازی بدتر از انتشار خبر دستگیری 21 داعشی برای تهدید امنیت سرمایه‌گذاری در مشهد نباشد، وخیم‌تر نیست.
   این عضو شورای شهر مشهد با انتقاد از بی‌ثباتی در اجرای طرح، اذعان کرد: بعد از 16 سال از ابلاغ طرح، مصوبه‌ای می گذرد و اعلام می‌شود 5 هزار و 100 میلیارد تومان روی دست مدیریت شهری تعهد باقی می‌ماند. بدین ترتیب هیچ سرمایه‌گذاری راغب به سرمایه‌گذاری نمی‌شود و این اتفاق بیشترین ضربه را به امنیت این حوزه می‌زند.
   شهلا خواستار بازگرداندن طرح قبل با همه ایرادات خود شد و گفت: نمی‌گوییم طرح‌های قبلی مشکلی نداشته، اما قانون بد بهتر از تغییر بعد از 15 سال از تصویب و اجرای آن است.
   نجمه کیشی
    

   تعداد بازدید: 652
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .