•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 453
   کد: 126913
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۲/۲۶
   شهردار منطقه 10 مشهد عنوان کرد:

   مشهد 2017 فرصتی است برای پیوند دادن بین فرهنگ و شهادت

   آنچه که امروز در این کشور به دست آمده به برکت خون شهدا بوده است و اگر می‌خواهیم پیام قیام و حریت انقلاب اسلامی را به همه کشورهای اسلامی صادر کنیم مطلع ادبیات این گفتگو بیت الغزل شهادت است .
   مشهد 2017 فرصتی است برای پیوند دادن بین فرهنگ و شهادت

   شهردار منطقه 10 مشهد گفت: مشهد 2017 فرصتی که باید از آن در جهت پیوند بین فرهنگ شهادت و پیام های پایتختی فرهنگی جهان اسلام استفاده کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سعید حسینقلی‌زاده مقدم با بیان اینکه در فرهنگ تشیع شهادت مظهر جاودانگی است، اظهار داشت: با توجه به اینکه شهر مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام شناخته شده است، موظفیم ضمن زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا، پیام حیات و جاودانگی آنها را به گوش تمام مسلمانان جهان برسانیم.
   وی افزود: آنچه که امروز در این کشور به دست آمده به برکت خون شهدا بوده است و اگر می‌خواهیم پیام قیام و حریت انقلاب اسلامی را به همه کشورهای اسلامی صادر کنیم مطلع ادبیات این گفتگو بیت الغزل شهادت است .
   شهردار منطقه 10 مشهد در پایان تاکید کرد: مشهد 2017 فرصتی که باید از آن در جهت پیوند بین فرهنگ شهادت و پیام‌های پایتختی فرهنگی جهان اسلام استفاده کرد زیرا این پیام، سعادت دنیوی و اخروی کشورهای اسلامی را به همراه خواهد داشت.
    

   تعداد بازدید: 453
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .