•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 449
   کد: 122339
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۱۲/۲۵
   پس از 5 سال انسداد در مسیر خط 2 قطار شهری مشهد صورت گرفت؛

   بازگشایی معابر ایستگاه شریعتی و شهید کاوه

   بدین ترتیب با بازگشایی معبر ایستگاه مفتح، دیگر مسدودی در خط 2 قطار شهری نخواهیم داشت و تمام پیاده‌روها و خیابان‌های واقع در مسیر این خط به حالت اولیه باز می‌گردد.
   بازگشایی معابر ایستگاه شریعتی و شهید کاوه

   صبح امروز چهارشنبه بیست و پنجم اسفندماه امسال، معابر مقابل ایستگاه‌های شریعتی و شهید کاوه، پس از 5 سال انسداد معبر، بازگشایی شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مدیرعامل شرکت قطار شهری مشهد در بازدیدی که به این منظور از ایستگاه شریعتی خط 2 قطار شهری داشت، در گفتگو با خبرنگار ما گفت: به دنبال وعده‌ای که به مردم خوب مشهد داده شد، قرار بود وضعیت شهر در مسیر خط 2 قطار شهری به شکل اولیه بازگردد.
   کیانوش کیامرز در ادامه عنوان کرد: 3 نقطه در مسیر خط 2 قطار شهری مسدود بود که شامل ایستگاه شریعتی ابتدای ورودی میدان تقی‌آباد، ایستگاه شهید کاوه در میدان جام عسل و ایستگاه مفتح واقع در چهارراه برق می‌شد.
   وی با اشاره به اینکه تردد در 2 ایستگاه شریعتی و شهید کاوه از امروز در جریان است، اظهار کرد: توانستیم معابر این ایستگاه‌ها را به حال عادی برگردانیم و از امروز تردد در معابر همجوار با ایستگاه‌های یاد شده در جریان است.
   مدیر عامل شرکت قطار شهری مشهد خاطر نشان کرد: طبق وعده داده شده، اردیبهشت ماه سال 96 نیز معبر ایستگاه مفتح در چهارراه برق را به حالت اولیه باز می‌گردانیم.
   کیامرز بیان کرد: بدین ترتیب با بازگشایی معبر ایستگاه مفتح، دیگر مسدودی در خط 2 قطار شهری نخواهیم داشت و تمام پیاده‌روها و خیابان‌های واقع در مسیر این خط به حالت اولیه باز می‌گردد.
   وی در عین حال گفت: البته کارگاه در محدوده داخل بافت باقی می‌ماند که به منظور زیباسازی آن‌ها، نظافت، رنگ آمیزی و گل‌آرایی آن انجام شده و بنرهای مرتبط با استقبال از بهار در آن‌ها نصب شده است.
   نجمه کیشی
    

   تعداد بازدید: 449
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .