•  
      منبع خبر : 1009
      تعداد بازدید: 637
      کد: 122068
      تاریخ انتشار:
      ۱۳۹۵/۱۲/۲۲
      رییس شورای اسلامی شهر مشهد در افتتاحیه پایگاه بسیج امام خامنه‌ای:

      بسیج در حوزه نظارتی کمک‌ کار شورای اسلامی شهر باشد

      می‌خواهیم همه مردم و بسیجیان در مورد فعالیت‌های شورای اسلامی شهر نظر بدهند که باید این مهم در عرصه نظارت که بیش از 50 درصد فعالیت‌های شورا را تشکیل می‌دهد پررنگ‌تر باشد.
      بسیج در حوزه نظارتی کمک‌ کار شورای اسلامی شهر باشد

      رییس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: بسیج می‌تواند در حوزه نظارتی کمک کار هیات رییسه‌ شورای اسلامی شهر باشد.
      به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، محمد کمال سرویها در مراسم افتتاح پایگاه بسیج امام خامنه‌ای شورای اسلامی شهر اظهار داشت: شورای اسلامی شهر در دوره چهارم توانست شرایطی را فراهم آورد تا بهره وافری از شجره طیبه بسیج ببریم.
      وی افزود: هر جا که بسیج حضور پیدا کرده با خود عزت و امنیت به ارمغان آورده است و همیشه این نهاد در ایجاد امنیت، تولید و کمک به محرومان پیشتاز بوده است.
      سرویها خاطرنشان کرد: زمانی که بسیج با فرمان معمار کبیر انقلاب تشکیل شد همه با افتخار در آن ثبت نام کرده و همیشه در همه صحنه‌ها به این عضویت افتخار کرده‌ایم.
      وی با تاکید بر اینکه بسیج می‌توان کمک‌کار هیات رییسه شورای اسلامی شهر مشهد مقدس در حال و آینده باشد، ادامه داد: می‌خواهیم همه مردم و بسیجیان در مورد فعالیت‌های شورای اسلامی شهر نظر بدهند که باید این مهم در عرصه نظارت که بیش از 50 درصد فعالیت‌های شورا را تشکیل می‌دهد پررنگ‌تر باشد.
      رییس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس افزود: امیدواریم با بکارگیری تجربه‌های بسیج در شورای اسلامی شهر مشهد مقدس بیش از پیش در فعالیت‌هایمان موفق باشیم.
      احمد پورمنفردی
       

      تعداد بازدید: 637
      نام:
      پست الکترونیک:
      شرح نظر:
       
      ارزیابی
      ارزیابی این مورد:
      0 0
      آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
    • تبلیغات

        


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .