•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 261
   کد: 201134
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳

   تداوم ضدعفونی پارک و بوستان‌ های سطح منطقه سه مشهد

   شهردار منطقه سه مشهد گفت: به منظور پیشگیری از انتقال ویروس کرونا، بازیگاه‌ ها و مبلمان پارکی بوستان ‌ها به صورت دوره ‌ای شست‌ و شو و ضدعفونی می‌ شود.
   تداوم ضدعفونی پارک و بوستان‌ های سطح منطقه سه مشهد

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حجت فرقانی با اشاره به ضرورت پیشگیری از سرایت بیشتر ویروس کرونا، اظهار کرد: همه نیمکت‌ها، سطل ‌های زباله، وسایل بازی و ورزشی بوستان‌ ها به صورت دوره‌ ای شست‌ و شو و ضدعفونی می ‌شود و این عملیات به طور مرتب و مداوم تا رفع خطر ویروس کرونا ادامه خواهد داشت.

   وی با بیان اینکه ضدعفونی اماکن و معابر عمومی توسط شهرداری منطقه سه با توجه به موج جدید شیوع این ویروس به شدت ادامه دارد، افزود: همچنین ضدعفونی اماکن عمومی، مبلمان شهری، پل های عابر پیاده، وسایل بازی کودکان و حمل و نقل عمومی مجدد آغاز شده و با تلاش همکاران ما در حوزه فرهنگی و خدمات شهری ادامه دارد.
   شهردار منطقه سه بیان کرد: برای آگاه سازی و اطلاع رسانی شهروندان در جهت آموزش پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا تابلوها و بنرهایی در سطح شهر و همچنین داخل بوستان ها نصب شده است.
   فرقانی با بیان اینکه در حال حاضر مهم ترین اقدام ما شستن مداوم سطل های زباله و ماشین آلات حمل زباله و گندزدایی مخازن پسماند است، اضافه کرد: همچنین در این راستا بسته های ضدعفونی بین پارکبان ها و نیروهای خدماتی پارک ها نیز توزیع شده است. 

   تعداد بازدید: 261
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .