•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 363
   کد: 200857
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸
   از ابتدای سال ۹۹ تاکنون توسط نیروهای انضباط شهری صورت پذیرفت؛

   جمع آوری بیش از ۱۷۰ دستگاه خودروی فرسوده و رها شده در سطح شهر

   مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد از جمع آوری ۱۷۰ دستگاه خودروی فرسوده و رها شده در سطح شهر از ابتدای سال ۱۳۹۹ تا کنون خبر داد.

   جمع آوری بیش از ۱۷۰ دستگاه خودروی فرسوده و رها شده در سطح شهر

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، علیرضا صحراگرد ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: خودروهای فرسوده ای که برای مدت طولانی در سطح معابر اصلی و فرعی رهاسازی شده و بلاتکیف مانده اند توسط نیروهای انضباط شهری (سدمعبر) با همکاری نیروی انتظامی جمع آوری و به پارکینگ های مجاز هدایت می‌شوند.

   وی با بیان اینکه متاسفانه خودروهایی که به دلیل رسیدن به سن فرسودگی صاحبانشان ، آنها را در حاشیه معابر شهری رها کرده و سراغی از آن نمی‌گیرند، تاکید کرد: خودروهایی که عمرشان به اتمام رسیده و با چهره‌ای خاک خورده علاوه بر اشغال سطوح شهری، باعث ترافیک، بی‌نظمی عبور و مرور شهری و زشتی چهره عمومی شهر شده‌اند، جمع آوری می شود.

   صحراگرد یادآور شد: در همین راستا از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۱۷۰ دستگاه خودروی فرسوده توسط نیروهای انضباط شهری شهرداری مشهد (سدمعبر) و با همکاری نیروی انتظامی از سطح شهر جمع آوری شده است. 

   تعداد بازدید: 363
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .