•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 238
   کد: 200651
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵

   بهسازی پیاده روهای شهرک قدس در منطقه 4

   شهردار منطقه چهار مشهد از بهسازی پیاده روهای شهرک قدس در این منطقه با اعتبار 13 میلیارد ریال خبر داد.
   بهسازی پیاده روهای شهرک قدس در منطقه 4

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، غلامرضا غلامی با بیان اینکه بهسازی پیاده روها یکی از پروژه های عمرانی شاخص منطقه 4 طی سال های اخیر بوده است، اظهار کرد: در سال جاری نیز علاوه بر اجرای پروژه فاخر پیاده روسازی بولوار طبرسی شمالی که با سرعت مطلوبی در حال اجرا است، پیاده روهای شهرک قدس در این منطقه نیز در حال بهسازی و مرمت است.
   وی افزود: خیابان های شهید قائمی و شهید نبی زاده (شهرک قدس) در محله تلگرد از معابری است که در این پروژه هشت هزار و 500 متر مربع از پیاده روهای آن ها با اعتبار 13 میلیارد ریال بهسازی می شود.
   شهردار منطقه چهار بیان کرد: این پروژه با پیشرفت فیزیکی 35 درصد در حال اجرا است و طی شش ماهه اول سال جاری به بهره برداری می رسد.
   غلامی تصریح کرد: در سال گذشته پیاده روهای تعدادی از خیابان های این منطقه شامل ایثار و شهید علیمردانی از بولوار طبرسی تا تقاطع امت، خیابان وحید و میثم شمالی در راستای ارتقا کیفیت تردد و زیباسازی محیط شهری با جدیت و سرعت مطلوبی مرمت و بهسازی شده است.
   وی اضافه کرد: پروژه بهسازی بولوار طبرسی شمالی حدفاصل تقاطع غیر همسطح فجر و طبرسی شمالی 13 نیز در حال اجرا است و در شش ماهه اول سال جاری به بهره برداری خواهد رسید. 

   تعداد بازدید: 238
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .