•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 538
   کد: 200579
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
   در بازدید معاون خدمات شهری شهرداری مشهد از روند ارائه خدمات به متوفیان کرونایی در بهشت رضوان مطرح شد؛

   بازماندگان متوفیان کووید ۱۹ برای حفظ سلامت خود از همراهی متوفی خودداری کنند

   معاون خدمات شهری شهرداری مشهد در بازدید از روند ارائه خدمات به متوفیان در بهشت رضوان، نسبت به عدم همراهی بازماندگان متوفیان کووید ۱۹ تا مرحله تدفین تاکید کرد.
   بازماندگان متوفیان کووید ۱۹ برای حفظ سلامت خود از همراهی متوفی خودداری کنند

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مهدی یعقوبی ضمن بازدید از روند ارائه خدمات، بررسی امکانات و تجهیزات در بهشت رضوان با توجه به افزایش آمار متوفیان ویروس کووید ۱۹، اظهار کرد: فرآیند مراحل پذیرش متوفیان کرونایی در بهشت رضوان با ۴۵ نفر نیرو در هر شیفت کاری اعم از راننده آمبولانس، نیروهای سالن تطیهر، نیروی پذیرش و ... انجام می شود.
   وی افزود: تمامی خدمات قابل ارائه در بهشت رضوان با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی برای حفظ سلامت پرسنل و شهروندان صورت می گیرد.
   یعقوبی با تاکید بر اینکه برابر برنامه ریزی های انجام شده از زمان تحویل متوفی تا زمان تدفین نیازی به حضور خانواده ها نیست ، بیان کرد: برای جلوگیری از شیوع ویروس کووید ۱۹ از همراهان متوفیان خواهشمندیم از حضور در بهشت رضوان خودداری نمایند و در صورت نیاز با حداقل نفرات مراجعه کنند.

   تعداد بازدید: 538
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .