•  
   منبع خبر : ۱۰۰۵
   تعداد بازدید: 583
   کد: 200454
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
   معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد خبر داد؛

   افزایش همکاری شهرداری مشهد و بانک شهر به منظور توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی و تامین نقدینگی پروژه های عمرانی

   معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد از افزایش همکاری های مالی شهرداری مشهد و بانک شهر به منظور تامین نقدینگی مورد نیاز پروژه های عمرانی سطح شهر و توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی خبر داد.
   افزایش همکاری شهرداری مشهد و بانک شهر به منظور توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی و تامین نقدینگی پروژه های عمرانی

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، رضا خواجه نائینی با اعلام این خبر، گفت: در جلسه ای که با حضور مدیران عالی بانک شهر و شهرداری مشهد برگزار شد بر ادامه روند تعامل و همکاری سازنده این دو مجموعه بزرگ تاکید و حمایت از پروژه های عمرانی و خدماتی که توسط مدیریت شهری در حال ارائه به شهروندان و زائران مشهد است، در دستور کار قرار گرفت.

   وی افزود: استمهال بازپرداخت اقساط پروژه های قطار شهری و خرید ناوگان اتوبوسرانی، ارائه تسهیلات ویژه پیمانکاران پروژه های بزرگ شهری به صورت LC و تسهیلات جهت طرح های حمایتی سازمان بازآفرینی، سامانه عمومی دوچرخه و موتوربرقی از جمله توافقات و تصمیمات اتخاذ شده در این جلسه است.
   خواجه نائینی در پایان ضمن تقدیر از حسن تعامل بانک شهر با مجموعه مدیریت شهری مشهد، ابراز امیدواری کرد؛ با ادامه همکاری ها در زمینه تامین نقدینگی و اعتبارات مورد نیاز با بانک ها و رشد میزان درآمدهای نقدی و تهاتری، شهرداری مشهد بتواند تا پایان دوره پنجم شورای اسلامی شهر خدمت رسانی به زائران و مجاوران حضرت رضا(ع) را در عرصه های عمرانی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی بی وقفه ادامه دهد. 

   تعداد بازدید: 583
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .