•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 616
   کد: 200438
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
   نخستین اوراق مشارکت سال ۹۹ توسط شهرداری مشهد انتشار یافت؛

   انتشار ۶۰۰ میلیارد تومان اوراق‌مشارکت خط۲ و۳قطار شهری

   مدیر تامین مالی معاونت اقتصادی شهرداری‌مشهد گفت: همزمان با دهه کرامت شهرداری مشهد موفق به انتشار مجدد و فروش اوراق مشارکت به ارزش ۶۰۰میلیارد تومان برای توسعه و تکمیل خطوط ۲ و ۳ قطار شهری مشهد به ضمانت وعاملیت بانک صنعت ومعدن و پذیره نویسی و بازارگردانی تامین سرمایه امین و لوتوس‌پارسیان‌شد.
   انتشار ۶۰۰ میلیارد تومان اوراق‌مشارکت خط۲ و۳قطار شهری

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سید محمدعنبری با عنوان این مطلب تصریح کرد: در نظر داریم طی مذاکرات انجام شده با بانک ملی تا پایان ماه حدود ۸۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت احیای بافت فرسوده اطراف حرم به ضمانت و عاملیت این بانک را به اتمام رسانده و منتشر کنیم. 

   وی اظهار کرد:امیدواریم تا پایان سال ۲۵۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت شامل ۱۰۰۰ میلیارد تومان جهت خط۳قطار شهری، ۱۰۰۰ میلیارد تومان جهت احیای بافت فرسوده اطراف حرم مطهر و ۵۰۰ میلیارد تومان دیگر جهت نوسازی ناوگان حمل‌و نقل شهری منتشر کنیم.

   عنبری افزود: در شرایطی که بحران کرونا در حوزه های سرمایه گذاری سایه افکنده است شهرداری‌مشهد ابزارهای مالی چون اوراق مشارکت را به جد دنبال کرده تا در پروژه های عمرانی توقف‌ و خللی ایجاد نشود. 

   تعداد بازدید: 616
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .